Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CZERWONY T5.2


griga-st

PAKIET EDITION   

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakladac pakiet EDITION ?

    • Zakladaj. Dodaje sportowego charakteru.
      9
    • Nie! Naklejki i czarny dach to wiocha.
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Pracuje w obiegu zamkniętym więc pomyśleli inżyniery z vw że nie trzeba... Skutkiem czego ? grzyb rośnie szybciej na tylnym parowniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie miszcze :facepalm: To już wiem po co ta klapka ściągana z tyłu - przynajmniej tu ktoś coś pomyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Deva za profi robotę z hamulcami. Miałem okazje przekonać się o ich skuteczności przed Tarnowem od strony Krakowa. Jakis jegomość w białym Mitsubishi postanowił zrobić kapitalkę tylnego mostu na LEWYM pasie tuz za wzniesieniem. Nie spodobało się to klientowi w Fordzie Transit i na niego najechał. Kolejnym zaskoczonym tym pomysłem miałem być ja... Były dosłownie centymetry...


ładne to masz :)

Bieszczady? Wiem :jerk::wub::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie się prezentuje- zamysł i realizacja- Mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z podkarpackiego ośrodka lotów kosmicznych :wink: :

wd3qhbgo.jpg

jujoymey.jpg

tcgx7w3t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciasnota się przyczepila ;-)

Musiałem wymienić mocowania do szyn. Hamowanie od 160 do zera zostawiło ślady. Delikatnie odkształcily się plaskowniki mocujące belkę do szyny. W boxie było dobre 80kg ładunku. Thule może swoje kosztuje, ale w takich sytuacjach to się zwraca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam auto śmiga?? Ja muszę przyznać Ci rację niestety po roku że bitdi to tragedia:kwasny: Dobrze Ci ktoś doradził z tą 140. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Cieszy duży bak. Te 55L w Audi doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji:) Za 3ookm pęknie 50Tkm.  Większe problemy tylko z drzwiami przesuwnymi były.         Co ci się stało?  AGR zgubił poszycie które wpadlo do cylindrów i bierze olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie.

Olej zaczął brać chwilę wcześniej a teraz zatarł się na panewce :/ egr wyrzuciłem wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh ten vauwik:/  Bez gwarancji nie ruszać nawet patykiem? Albo kupować z przebiegiem 200+ :)  Wszystkie usterki naprawi poprzedni właściciel ?

Kupiłeś używke, czy robiłeś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześku powiedz mi Ty masz w wyposażeniu elektryczne drzwi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Rafale. Stety, niestety. Trzecie już od półtora roku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to miałeś na wyposażeniu fabrycznym czy modzileś to? 

 

Kurde bo fajny bajer ale czy tak naprawdę sie sprawdza w urzytkowaniu? Możesz cos powiedzieć w tym temacie? Czemu trzecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer fajny i z małymi ogrami przydatny bo zamykasz, blokujesz i otwierasz z pulpitu.  Cały mechanizm waży ok. 30kg! Ustawienie drzwi jest (prawie)niemożliwe bez matryc. Sterownik przy minus pięciu warjuje. U mnie skonczylo się malowaniem błotnika bo paprochy go podrapali przy ustawianiu. I to dwa razy... Jest na to akcja serwisowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie kojarzysz co tam potrzebnego jest do montażu tego ustrojstwa? Ile kosztuje taka impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z dwóch stron drzwi elektryczne. Też już były regulowane w serwisie. Jakoś działają choć zdarzyło się kilka razy że zeswirowaly i trzeba było im pomóc przy zamykaniu. Ogólnie bajer fajny ale tylko patrzeć kiedy się zepsuje. Dziś jak bym miał auto bez tego ustrojstwa to nie zdecydował bym się tego zakładać. Jak coś to najwyżej dociag drzwi bo to proste i przydatne a do tego mało awaryjne ale chyba też dostępne w każdym multivanie.  Generalnie przy doposazaniu w El. Drzwi jest kupa roboty. Dużo kabli z rozbieraniem wnętrza włącznie. Jak byś się decydował jednak to mogę podesłać Ci schematy. Całość roboty to może kosztować ok 2000zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio dzieki za informacje. No myśle nad tym tylko tak jak mówisz moze byc problematyczne:/ super bajer ale to autko ma służyć bezawaryjnie:) 

 

przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...