Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu i lipa


weteran10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie po wymianie rozrządu auto moim zdaniem słabo reaguje na dodanie gazu muli .Sam nie wiem czy to tylko moje wrażenie bo żadnych innych objawów nie ma pali dobrze silnik chodzi stabilnie cicho ,jedyne co to własnie te przyspieszenie przed wymianą moim zdaniem zbierał się o wiele lepiej samo dotkniecie pedału gazu skutkowało nagłym przyspieszeniem a teraz jest jakby w zwolnionym tempie też reaguje ale jakby wolniej z opóźnieniem.Teraz pytanie czy we własnym zakresie mogę coś sprawdzić za pomocą vaga poprawność ustawienia rozrządu czy nie bardzo ,dodam że przed wymiana wszystko było ok.Czy może jechać do kogo innego żeby sprawdził czy jest dobrze.Ps. Mam auto około miesiąca .

Edytowane przez weteran10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w twoim silniku nie jest przypadkiem jak w 1.6 rozdzielacz sterowany z kola pompy oleju? bo jesli tak to jak ruszyles kolem pompy oleju podczas wymiany rozrzadu to przestawiles zaplon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w twoim silniku nie jest przypadkiem jak w 1.6 rozdzielacz sterowany z kola pompy oleju? bo jesli tak to jak ruszyles kolem pompy oleju podczas wymiany rozrzadu to przestawiles zaplon.

tego nie wiem robił to mechanik

Edytowane przez weteran10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego rodzielacza jak w 1,6,

Zobacz kanał 93 tak jak napisali Ci chłopacy w drugim temacie w którym o to pytałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...