Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mechanik kraków


konius740

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pilnie dobrego mechanika w Krakowie od silników 1.8T
po wymianie przepływomierza auto wariuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepływka oryginał czy zamiennik?

przeczyściłem oryginalną przepływke, założyłem i sie zaczeło, auto szarpało na jałowym i pokazał sie błąd przepływki (za niskie napięcie) stwierdziłem, że ją uszkodziłem czyszczeniem, kupiłem Pierburga w inter cars, po podpięciu błąd zniknął, ale auto dalej sie telepie i jest błąd 17705 (nieszczelność w dolocie), po odłączeniu przepływki ten sam efekt, po podpięciu starej też to samo ale już nie pokazuje błędu że jest uszkodzona, w ogóle nie ma znaczenia czy wtyczka jest wpięta czy nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą nieszczelnością ? Sprawdzałeś ??

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą nieszczelnością ? Sprawdzałeś ??

na jutro jestem umówiony z mechanikiem, ale ktoś mnie zmartwił na forum, że przepływka pierburg nie nadaje sie do tego auta i musi być bosch :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie wymienić ?

wymienić można o ile sklep przyjmie tą z powrotem, ale nie rozumie dlaczego pierburg ma niby nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pierburg się nada czy nie . Upewnij się szybko i w razie czego wymień. Wrzuć temat w poście o tytule : Modyfikacje 1.8t. Tam Ci odpowiedzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pana Michała. Póki co najlepszy spec od AUDI u jakiego do tej pory miałem okazje naprawiać swoje A4 B6. 

Jedynym minusem jest lokalizacja. Wieś za Mogilanami, jak to się mówi po studencku "gdzie psy d*pami szczekają" ale Pan Michał chętnie wyjeżdża po klientów swoim autem do Borku Fałęckiego bo wie że warsztat jest daleko od miasta.

Moim zdaniem jeżeli naprawa AUDI (jakikolwiek model) to wyłącznie u Pana Michała tel 510 845 868

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...