Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana języka w MMI 3G BASIC płyta cd


tkuczera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę zmienić język w MMI 3G BASIC w Audi A6 C6 2010r na hiszpański i kiedy chcę to zrobić to wyskakuje mi komunikat że mam włożyć płytę CD a żadnej takowej nie posiadam. I pola tekstowe zmieniły język a komendy w nawigacji dalej są po niemiecku.

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Podepnę się pod temat.

Czy istnieje taka płyta z softem zawierającym języki, tyle że do wersji HIGH ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się, żeby nie powielać. Zaktualizowałem swoją nawigację do wersji 2015 i niestety szwargota ona tylko po niemiecku. Próbowałem z paczką z linka powyżej, ale - jak rozumiem - jest do starszej wersji, bo nie mogę jej wgrać. Ma ktoś może paczkę językową dla 2015 albo lepiej 2016?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z paczką z linka powyżej, ale - jak rozumiem - jest do starszej wersji, bo nie mogę jej wgrać.

nie wiem czy zauwazyłes ze to jest do NAVI wersji BASIC czyli bez twardego dysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zauważyłem - taką właśnie mam. Wrzuciłem całą zawartość na kartę, odpaliłem aktualizację, ale przy pakietach językowych pokazuje "N" a w szczegółach widzę, że jest to niższa wersja, niż ja posiadam (tak ja to rozumiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie robisz przy update tylko normalnie wrzucasz do slotu i aktualizuje ci automaytycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po wrzuceniu karty nic samo nie startuje więc próbowałem z aktualizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po wrzuceniu karty nic samo nie startuje więc próbowałem z aktualizacją

to nie wiem....wrzuc na płyte moze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo nie wystartuje musisz wejsc w menu langauge i wybrac interesujacy cie jezyk i dopiero ruszy ale jak grzesiek pisze wyzej z tego co wiem z sd nie zaskoczy tylko z cd ale sprwadz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z płyty też nie idzie :/ Pojawia się "Cannot update speach cues" czy jakoś tak.


OK, problem rozwiązany. Ściągnąłem inną paczkę (choć wydaje się, że jest to ta sama wersja) i wypaliłem na dvd z prędkością 2x - poszło. Gdybym miał obstawiać, to wydaje mi się, że prędkość zapisu była tutaj kluczowa. Może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat :D

Pytanie brzmi czy idzie zmienić język całego MMI z Niemieckiego na Polski i jeśli tak to w jaki sposób lub kto by mógł mi to zrobić odpłatnie w okolicach wielkopolski :D??

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy idzie zmienić język całego MMI z Niemieckiego na Polski i jeśli tak to w jaki sposób lub kto by mógł mi to zrobić odpłatnie w okolicach wielkopolski :D??

Takie rzeczy to pytaj na spotach Poznaskich :wink:

A jak nie ma nie bedzie nikogo chetnego to Zapraszam :hi: robie to wysyłkowo ( czytnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy idzie zmienić język całego MMI z Niemieckiego na Polski i jeśli tak to w jaki sposób lub kto by mógł mi to zrobić odpłatnie w okolicach wielkopolski :D??

Takie rzeczy to pytaj na spotach Poznaskich :wink:

A jak nie ma nie bedzie nikogo chetnego to Zapraszam :hi: robie to wysyłkowo ( czytnik)

Jaki koszt jak by co jeśli kupie te auto, które chcę :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze jest potrzebna płytka

prosze bardzo :hi:

https://www.dropbox.com/s/yytpikv7nviqc1y/4G0919884E.rar?dl=0

Czy tu jest jezyk polski tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze jest potrzebna płytka

prosze bardzo :hi:

https://www.dropbox.com/s/yytpikv7nviqc1y/4G0919884E.rar?dl=0

Czy tu jest jezyk polski tez?

Nie ma.

Czy znajdę kogoś z Wielkopolski ,kto zrobi update map i zmianę softu :)?oczywiście odpłatnie

Raczej takie rzeczy to DZIAŁ OGŁOSZEN :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...