Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze zwykły zderzak A4 B7 a A4 B7 S-line


jacek.gorbaczow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś zna już sposób na to jak uniknąć wydatku 750zł na spryski do s-line'a i przeróbkę tych ze zwykłego zderzaka? Czytam i czytam i tematy ciągle urywają się w połowie każdej dyskusji. Czytałem o tym że jakieś nakładki 5-6mm dołożyć ( nazwane dystansem) i że powinno działać. Inni to negują. Nie wiem już co mam robić bo kupiłem nowy zderzak sline z grillem do mojego audi nie sline (zerwałem zaczepy wiec pomyślałem że trochę upiększę audicę) i juz wydałem 1500 zł a nie wiem czy widzi mi sie za jakieś gówienka dopłacać 750 zeta :( :( :(

Czy ktoś posiada jakąś wiedzę (podpartą doświadczeniem i merytoryką) na temat ewentualnego upgrade'u tych obecnych sprysków żeby wszystko było spasowane do slina??? Może jakaś fotorelacja?

Pomóż człowiek!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten sam dylemat przy pakiecie S4 u Siebie masz 3 wyjścia :

A/ kupić ori czyli 700-800zł pęka :facepalm:

B. Przerobić Swoje ale wtedy niszczysz zderzak chyba ori

C. spryski z A3 najtańsze i nic nie niszczysz ja tak zrobiłem

Tu masz wszystko :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320830-update-spryski-od-a3-w-a4-spryskiwacze-reflektorow-zwykle-w-zderzaku-s-line-s4-b7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten sam dylemat przy pakiecie S4 u Siebie masz 3 wyjścia :

A/ kupić ori czyli 700-800zł pęka :facepalm:

B. Przerobić Swoje ale wtedy niszczysz zderzak chyba ori

C. spryski z A3 najtańsze i nic nie niszczysz ja tak zrobiłem

Tu masz wszystko :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320830-update-spryski-od-a3-w-a4-spryskiwacze-reflektorow-zwykle-w-zderzaku-s-line-s4-b7/

Dziękuję Ci mega kolego!

skorzystam z opcji 2 lub 3-ciej. Mój stary zderzak ma zerwane zaczepy wiec i tak na śmietniku wyląduje :) więc można go ciąć ^^

Dam znać jak wszystko już spasuję.

P.S czy te kierownice powietrza też trzeba będzie przycinać (i czy to dużo roboty?) czy lepiej kupić do slina ?

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je wywaliłem i jeździłem bez jakiś czas , a teraz mam centralnego ICKA więc też mi nie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je wywaliłem i jeździłem bez jakiś czas , a teraz mam centralnego ICKA więc też mi nie potrzebne

hmmm... a nie miałeś problemu z chłodzeniem? bo ja mam po stronie kierowcy wlot przez kratkę do intercoolera (chyba). Zastanawiam sie czy np. nie kupić jednej oryginalnej do sline ( tej do intercoolera ) a tą drugą zdemontować zupełnie i finito.

Co sądzisz?

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemów , miałem tak samo ( tylko ja miałem da icki bo 2.0 TFSI ) .

Można i tak zrobić jak Ty chcesz

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...