Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odpięcie akumulatora skutki


wojoo37

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Tomkins21420 napisał:

Tzn nie od plusowej klemy dosłownie tylko wychodzi z tego samego oplotu co plus 

Zrób zdjęcie tego przewodu, ale raczej to jest coś co n ie było fabrycznie zamontowane.
Co do klimy to odłączenie aku nie powinno mieć wpływu na jej działanie.
Odczytaj błędy z klimy bo bez nich to wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kdawid napisał:

Zrób zdjęcie tego przewodu, ale raczej to jest coś co n ie było fabrycznie zamontowane.
Co do klimy to odłączenie aku nie powinno mieć wpływu na jej działanie.
Odczytaj błędy z klimy bo bez nich to wróżenie z fusów.

Trochę to wszystko dziwne bo pojechałem pod dom z włączoną klima zgasilem wyjalem ako potem włożyłem z powrotem odpaliłem i Klima już nie chodziła Econ gaśnie dosłownie na sekundę i włącza się z powrotem co za pech no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba od czujnika jakości powietrza. możesz odczytać numer na tej wtyczce?

Ta wtyczka jest na pewno od czujnika jakości powietrza. Ten czujnik jest pod obudową filtra kabinowego wepnij wtykę do czujnika jak go masz.
Tu masz link do tematu o tym czujniku są tam foty z jego lokalizacją

 

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz ta wtyczkę którą masz odpięta i zrób nastawy podstawowe klap zgodnie z poniższą instrukcją

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłączyła się od czujnika jakości powietrza. już ci pisałem kilka postów wyżej i podałem link do tematu w którym jest opisany ten czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra byłem znów w aucie i niestety w mojej obudowie od filtra kabinowego we wskazanym na zdjęciu miejscu nie ma czujnika jakości powietrza być może ktoś zmieniał obudowę bo ogólnie na panelu od klimatronika mam załączenie auto od jakości powietrza ale czujnika fizycznie nie mam 

21 minut temu, kdawid napisał:

odłączyła się od czujnika jakości powietrza. już ci pisałem kilka postów wyżej i podałem link do tematu w którym jest opisany ten czujnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kdawid napisał:

odłączyła się od czujnika jakości powietrza. już ci pisałem kilka postów wyżej i podałem link do tematu w którym jest opisany ten czujnik.

Myślisz kolego że coś się rozkodawalo przez to wyjecie akumulatora czy po prostu głupi zbieg okoliczności i siadl czujnik ciśnienia lub coś w tym stylu? Niestety nie mam vaga i w tej chwili nie mam możliwości podłączenia się do vaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego klima nie działa poczytaj to

i to

co do czujnika jakości skoro masz wtykę to raczej był ten czujniik w aucie. na klimatroniku poniżej przycisku ECON masz przycisk OFF czy przycisk z symbolem takiej strzałki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kdawid napisał:

nie wiem dlaczego klima nie działa poczytaj to

i to

co do czujnika jakości skoro masz wtykę to raczej był ten czujniik w aucie. na klimatroniku poniżej przycisku ECON masz przycisk OFF czy przycisk z symbolem takiej strzałki?

 

No właśnie pisałem że mam ta strzałke z taką literka A dlatego uważam że ktoś zmienił obudowę filtra ale ja tym autem jeżdżę już 7 lat i bez tego Klima chodziła i to super chodziła także jutro spróbuje podłączyć to do kompa i coś wyczytać dzięki za rady pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz klimatronik i wiazkę pod czujnik jakości powietrza. skoro brakuje Ci samego czujnika to go dokup i załóż i powinno działć. obudowa filtra powietrza jest zawsze przystosowana do tego czujnika. Ja go nie miałem w mojej b7 i dokładałem sam czujnik. obudowa ma na niego miejsce.

co do nie działania klimy to na pewno nie jest problemem ten czujnik, wpisz kod błędu który ci wyskoczył i szukaj rozwiązania. Może ktoś kto ma większą wiedze na temat klimy Ci pomoże. Zadaj pytanie w dziale klimtyzacja

tutaj

https://a4-klub.pl/forum/307-audi-a4-b6b7/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak jak piszesz ktoś wymontował ten czujnik i zakodował sterownik aby nie brał go pod uwage. Gdy odłączyłeś aku (a jak widać różne rzeczy tzreba robić po ponownym podłączeniu) to sterownik się rozkodował i teraz klima ci nie działa. Nie działa bo te dwie rzeczy pewnie są ze sobą powiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...