Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki smartwatch wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panie i Panowie jak w temacie.

Jaki smartwatch sobie sprezentować żeby być zadowolony? :)

Jakie ewentualnie nosicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony SW2 i robi to co powinien :D Te nowsze na android wear mają więcej "bajerów",ale trzeba więcej zapłacić. Jeżeli chcesz monitory snu i inne bajery-android wear. Jeżeli ma tylko informować o zdarzeniach,odpisywanie na maile itp to wystarczy SW2 :) U mnie bateria około 5 dni,ładowanie około godziny-półtorej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :D
Jakich smartwasch używacie? A może odpuścić sobie smartwasch i wybrać smartband? Nie chcę wydawać dużo $ ze względu na charakter swojej pracy oraz ryzyko jego uszkodzenia. Powiedzmy, że do 200zł chciałbym wydać. 
A może ktoś na co dzień zajmuje się sprzedażą tych urządzeń?

Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przerobiłem od SW2,mi band 2,Mi Band 3,Alcatel One Touch,LG Watch Style,LG Watch R i teraz ostatni wybór Samsung Gear S3 Frontier. Na androidzie niestety nic dobrze nie wygląda w porównaniu do frontiera. Ale funkcjonalność dużo większa(jak brakuje mi asystenta i dyktowania SMS w trakcie jazdy samochodem). 

Ogólnie jak nie chcesz dużo wydawać to Mi Band 2. Dostaniesz za grosze i wrzucasz zmodyfikowane oprogramowanie i masz pełne powiadomienia. Na zwykłym sofcie są tylko ikony powiadamiające. Wibracja jest na tyle mocna że ciężko to przegapić :)

Jeżeli chcesz dołożyć trochę cebulionów to Mi Band 3. Trochę poprawiony względem 2ki,ale bateria nie dotrzymywała kroku poprzednikowi. Mi band 2 do 28 dni dawał rade,Mi Band 3 gdzieś tydzień. 

Musisz pamiętać że na mi bandach masz głównie powiadomienia,na 3ce dochodzi pogoda...i tyle :)

Kolega ma jakiegoś Huawei Band,z opcją słuchawki jako zestaw głośnomówiący. Zadowolony :)

Na androidzie masz już większy "bajer". Asystent,sklep Play,aplikacje itd. Ale baterie będziesz ładował codziennie :D

Za około 200 cebulionów coś pomału można szukać używanego na Wear Os(android). Niedawno sprzedawałem Watch R,poszedł właśnie za 200 ?

Omijaj jakieś dziwne marki,chiński syf itd. Dzięki temu są później opinie że smartwatche to syf. 

Są jeszcze inne systemy,ale mają swoje wady i zalety,jak np Tizen w Samsungach. 

Jak masz jakieś pytania to wal. Siedzę już od dobrych 4 lat w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...