Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~


Mertruve

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2015 o 16:13, Mertruve napisał:

Decyzję o modyfikacjach podjąłeś sam czy za namową Gregora zdecydowałeś się na dp? Rozmawialiście coś o ewentualnych dalszych zmianach w Twoim aucie? Jakieś dalsze propozycje? Czy z Twoim autem przed modyfikacjami wszystko było ok? czy u Gregora coś tam jeszcze poprawialiście czyściliście? Zastanawiam się bo ja do Jasła jechałbym z Łodzi i nie chcę na miejscu się rozczarować albo nocować po hotelach bo jednak coś okaże się do większej poprawki.

 

W dniu 21.12.2015 o 09:50, r00x napisał:

Jestem świeżo po właśnie takim zestawie czyli DP (od gregora) + program. Rzeczywiście samochód pracuję troszkę głośniej.

http://fs5.directupload.net/images/151221/v5358un9.jpg

 

W dniu 21.12.2015 o 15:54, r00x napisał:

Zupełnie inny samochód. Teraz to rakieta :) Nie żałuję wydanych pieniędzy.

Siema jaki koszt mapy na 250km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2015 o 15:54, r00x napisał:

Zupełnie inny samochód. Teraz to rakieta :) Nie żałuję wydanych pieniędzy.

Sieka jaki koszt mapy samej na 250km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz8484 napisał:

Sieka jaki koszt mapy samej na 250km

Zależy od regionu i tunera. 700-1500 zł rozstrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu oddalem autko na nastepujace czynnosci : czyszczenie nagaru plus odmy ,dp 3 cale plus kat wagnera euro6 sport i fmic..wszystko bedzie wpasowane pod zderzak s-line.Zastanawiam sie co mi za wykres wyjdzie.Kod silnika BWE

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem bo zamawiali Ci co mi robia auto..za tydzien bede mial auto zrobione to napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 22:52, george napisał:

Ile kosztował Cie katalizator?

1730zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matyss___ napisał:

1730zł

Spełnia EU 6? Ciekawe jak podchodzą do tego w Niemczech... sprawdzają i przebijają z EU 4 na np. EU 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, george napisał:

Spełnia EU 6? Ciekawe jak podchodzą do tego w Niemczech... sprawdzają i przebijają z EU 4 na np. EU 5?

24 sierpnia mam przeglad i sie wszystkiego dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie jaka moc Ciebie interesuję i czy to daily?

Do 240-260km to w zasadzie dp i program wystarczy. ok 2000zl koszt. Koszt nie wielki, malo ingerencji a rożnica jest odczuwalna.

290km to, dp, k03 hybryda i wkład pompy i fmic, program. Nie znam kosztu hybrydy, ale dp, wkład pompy i fmic custom i program to ok 5000-6000 i tą wersję polecam rownież Tobie o ile nie boisz sie hybryd.

325-345km to k04-064, wtryski, zawór paliwa, wkład pompy, cewki/świece, dp i wydech, fmic, tip, program. Ok 17000zl koszt, ale auto jedzie jak rs4 do pierwszej 100?.

350-370km tcw plus hybryda k04. Koszt jw +hybryda. 

Wiecej to juz koszty wieksze niz auto bo turbo samo kosztuję 7000zl, a gdzie reszta. Znajomy Tuner powiedział, ze tak 22000 i to pewnie jeszcze mało bo coś wyjdzie w praniu. I modlić się aby słupek wytrzymał?.

Jak jedziesz na tor to hebel większy lub dedykowany sportowy, sprzeglo i kevlar, dobry plyn chlodniczy i hamulcowy performance itd. raczej nie polecane jest hybrydowanie. zegary cisnienie i temp oleju. Zawieszenie co najmniej sport dla tego modelu, dodatkowo jakies lekkie felgi których nie szkoda. Generalnie nie polecam, auto bedzie robic słabsze czasy niz dobrze przystosowany 160km civic lub colt nawet z zamontowanym k04, a koszt zabawy niszy na korzyść hothatchy.

koszty są orientacyjne bo wiadomo mozna kupic używki, regenerowane, robocizna kosztuje tez różni, a niektórzy zrobią projekt sami. Moc również orientacyjna bo zależy od tunera/hamowni i holistycznego stany auta. Niektorzy na k04 wykrecali 360km, niektorzy 330, ale auta jechaly podobnie.

Mam nadzieję, ze nieco objaśniłem.

 

Edytowane przez Ogon56
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...