Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w regulacji gazu 2.4 BDV


Lukasz_konin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z instalacją. Reduktor wymieniony ok 3miesiące temu zavoli zeta s. Stąd 300-6 wtryski valtek. Jakiś czas temu przestał przełączać się na gaz. Warsztat wymienił wtryski na nowe. Auto Jeździ ale co prawda obroty strasznie faluja na postoju. Raz mocno raz mniej a raz wogole.

Od wymiany wtryskow narazie minęło 3 dni ale wolałbym się za to sam zabrać z pomocą.

Wrzucam Zdjęcia do podglądu

cef3ecbec9ec5a61med.jpg

17e5270c91470c05med.jpg

Działają zdjęcia?

Edytowane przez Lukasz_konin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zacznij od zmniejszenia ciśnienia na reduktorze na ok 1,15-1,20 nie więcej i na ciepłym silniku puść autokalibrację próg przełączenia ustaw na 500 obr reszte zostaw jak jest i daj nowe zdjęcia po autokalibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z lpg, wymienilem reduktor. Gazownik u ktorego robilem ma mnie juz dosc jak do niego dzwonie.

Objawy były takie, że trzęsło silnikiem przy niskiej temperaturze. Teraz mam ustawione przełączenie na lpg 50stopni i wyskoczyl blad silnika, podejrzewam ze to katalizatory 1i2 jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wejdź na lpg forum i poszukaj polecanego gazownika w Twojej okolicy. Daj sobie spokój z druciarzami :P

Jak masz interfejs do programu gzowego i vaga to próbuj sam wystroić na korekty sondy. Poradników jest w ciul tylko trochę poszukać, a nie płakać nad problemem. Temp. przełączenia powinna być 30, max 35 stopni.

Co w ogóle za graty od gazu masz wstawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor stag r01 

wtryskiwacze lpg tech

Kme Nevo instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...