Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odczytem pin


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie

Kupiłem taki oto kabel

http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-licznik-immo-off-pin-kluczyki-diag-i5362451631.html

chciałem odczytać immo ze sterownika silnika i nie mogę a4 95 rok 1.9

wymieniłem licznik na poliftowy z fisem i tam odczytuje pin ale poprzedniego właściciela licznika.

wybieram Engine control unit później edc15x read eeprom conecting device i nic nie wychodzi

próbowałem commandera 1.4 i 2.5 i nic. Jakieś propozycje abym mógł odczytać pin immo nie wyciągając sterownika z samochodu chciałem zrobić np immo off

4f8xeoaj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też za cholere nie szło tym kablem. Gimnastykowałem sie w sumie pare godzin. Oddałem do magika za 30zł miałem usunięte immo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stary sterownik nie wyciągniesz tym pinu do off tylko obróbka pliku po wylucie i odczycie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d*pa dzieki nawet chciałem dokodować kluczyki ahhh trudno się mówi dzięki

ale co dziwnego polski vag na tym kablu odczytał eprom ????

Edytowane przez grippen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin immo wyciągasz w tym roczniku nie z licznika czy silnika, a z puszki immo box. Poszukaj programiku vag eeproomer, zczytaj nim eeproom immo box i wtedy wyliczy Ci pin. U mnie tak poszlo najtańszym kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego grippen jaki licznik chcesz spasować do immo z tym autem z cyfrowym zegarkiem ? jeśl tak to zapomnij to zupełnie inne immo no i w lifcie immo siedzi w liczniku a w przedlifcie w ecu i immo box w pierwszym lifcie ecu i zegar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce pasować tylko wyciągnąć jaki jest pin do immo w ecu lub immo box najlepiej kablem tylko jak i czym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio musze chyba zobaczyć na innym kablu bo krzaki wychodzą albo błedy raz łączy sie raz nie

albo wina systemy win7 64bit

mam jeszcze elm 327 ale to kicha

i jeszcze kabel od viakena kkl może pójdzie ahhh albo poprostu już coś było grzebane i nie da rady he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi iść obojętnie jakim kablem tym programem co ci wysłałem elm odpada bo to jest totalne dno. Jeśli nie idzie to musiało być coś dłubane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może było coś grzebane zobacze jeszcze tym viakenem bo raz przez ten kabel z linka pierwszego łączy z immo a raz nie i wychodzą krzaczki ale zobacze i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na forum,

czy da się zmienić stary sterownik ('99)na 5 wtyczek na nowszy edc15 na dwie wtyczki w A4 B5 ?

obydwa są poliftowe,tylko ten starszy(ori) to chyba pół lift albo przedlift bo buda jest poliftowa,

kupiłem wiązkę i komputer z pełnego lifta ale za cholerę nie mogę tego sparować,

na edc15 czyta eeprom ale wywala dziwny pin 65535 i immo off chyba nie wyłącza mimo że wciskam ten button,

i drugie pytanie czy pin licznika i ecu są takie same?bo mi czyta pin z licznika bez problemu a z ecu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...