Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro


bombel575

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego napisz jak to się dokładnie nazywa bo nie moge znalęźć takich samych jakieś inne środki wyskakują jak wpisuje ulter owalne 95x65

tak szukałem i pokazuje ale nie takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne są , ponieważ jest to diesel bez DPFa i byłyby cały czas osmolone ;)

Kolego napisz jak to się dokładnie nazywa bo nie moge znalęźć takich samych jakieś inne środki wyskakują jak wpisuje ulter owalne 95x65

masz tu linka do sklepu http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330jest to prawa i lewa koncówka, w wyborze długości zaznaczasz L i P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne są , ponieważ jest to diesel bez DPFa i byłyby cały czas osmolone ;)

Kolego napisz jak to się dokładnie nazywa bo nie moge znalęźć takich samych jakieś inne środki wyskakują jak wpisuje ulter owalne 95x65

masz tu linka do sklepu http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330jest to prawa i lewa koncówka, w wyborze długości zaznaczasz L i P

I pięknie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne są , ponieważ jest to diesel bez DPFa i byłyby cały czas osmolone ;)

Kolego napisz jak to się dokładnie nazywa bo nie moge znalęźć takich samych jakieś inne środki wyskakują jak wpisuje ulter owalne 95x65

masz tu linka do sklepu http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330jest to prawa i lewa koncówka, w wyborze długości zaznaczasz L i P

Witam , również chce zmienić końcowki wydechu , mam pytanie .

Jaką powinienem wybrać średnice kielicha montażowego ? a4 b7 2.0 BRD

I przy okazji chcialem spytać czy zmiana samej końcówki ma wpływ jakikolwiek na dźwięk ?

Czy wybrać końcówke z dyfuzorem czy bez i jaki wpływ ma dyfuzor a raczej jaką pełni role ?

Edytowane przez Marcin Mikołów A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne są , ponieważ jest to diesel bez DPFa i byłyby cały czas osmolone ;)

Kolego napisz jak to się dokładnie nazywa bo nie moge znalęźć takich samych jakieś inne środki wyskakują jak wpisuje ulter owalne 95x65

masz tu linka do sklepu http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330jest to prawa i lewa koncówka, w wyborze długości zaznaczasz L i P

Witam , również chce zmienić końcowki wydechu , mam pytanie .

Jaką powinienem wybrać średnice kielicha montażowego ? a4 b7 2.0 BRD

I przy okazji chcialem spytać czy zmiana samej końcówki ma wpływ jakikolwiek na dźwięk ?

Czy wybrać końcówke z dyfuzorem czy bez i jaki wpływ ma dyfuzor a raczej jaką pełni role ?

Co do kielicha to weż suwmiarkę i sobie zmierz po odcięciu starej końcówki jaką masz średnicę .

sama końcówka nie zmieni Ci dzwięku silnika - to są tylko walory estetyczne :-)

co masz na myśli końcówka z dyfuzorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyglada to bardzo ladnie. Macie dokladki z s line widze. Zwykla dokladka ma taki sam rozmiar otworow?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Slabo z odpowiedziami...

Mam jeszcze jedno pytanie, czy wydechy z S4( 4 rury) podejdzie do takiej dokladki czy trzeba zakladac od eski? I czy wydech z S4 mozna zalozyc do 3.0 tdi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyglada to bardzo ladnie. Macie dokladki z s line widze. Zwykla dokladka ma taki sam rozmiar otworow?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Slabo z odpowiedziami...

Mam jeszcze jedno pytanie, czy wydechy z S4( 4 rury) podejdzie do takiej dokladki czy trzeba zakladac od eski? I czy wydech z S4 mozna zalozyc do 3.0 tdi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

musisz zakładać dokładkę od eski, pasuje p&p

http://tufotki.pl/wkTo1

wydech jak najbardziej można założyć, ale szukaj takiego bez klap...jeśli znajdziesz z klapami to nie szkodzi, bylebyś ich nie podłączał (aktywne klapy mają sens tylko w benzynie)

też myślę o takim modzie ale ciągle albo brak czasu albo kasy...ostatnio spodobał mi się wydech z RS'a, tylko nie wiem jak to podejdzie do zwyklego zderzaka (w RS jest inny)

http://tufotki.pl/0EAiY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Mi tez podoba sie z RSa :)

Trzeba sprawdzic jaka ma szerokosc, wydaje mi sie, ze moze byc za szeroki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co do wydechu to w ktorym miejscu ciac najlepiej? Za puszkami?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Mi tez podoba sie z RSa :)

Trzeba sprawdzic jaka ma szerokosc, wydaje mi sie, ze moze byc za szeroki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co do wydechu to w ktorym miejscu ciac najlepiej? Za puszkami?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie też mi się zdaje, że nie uda się go ładnie wkomponować w zderzak :/ jest odrobine za szeroki

odcinek wydechu od tłumików końcowych do połowy auta jest taki sam jak w 3.0tdi, ale potem chyba już jest inaczej

http://tufotki.pl/YSQ6T

o ile się nie mylę to z podwójnego przechodzi w pojedynczy, nie pamiętam już dokładnie

ja bym ciął raczej bliżej środka, żeby nie zgubić ustawienia fabrycznego wydechów na wieszakach :hi: ale to sam zobaczysz, moim zdaniem spawanie "kikutów" tak, żeby ładnie siadło w zderzaku to nie lada wyzwanie - a tak proste spawaneczko i tylko długości pilnujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inaczej, w tdi przechodzi w 1, w S4 i RS4 idzie podwojny, ale w RS jest jeszcze puszka na srodku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podepnę się pod te owanle sę bardzo ładne zarówno w chromie jak i czarnym macie :banan:

Spasują mi?

poniżej foto tylko ze teraz mam jakieś schowane ori i czy nie trzeba będzię czegoś modyfikować?

co jeszcze muszę dokupić by jechać na gotowo ze sprzętem do speca od tłumików?

i jaka ma być średnica końcówek identyczna jak po odcięciu starego? Czy może szersze węższe?

 

WP_20161023_11_15_40_Pro.jpg

WP_20161031_15_40_33_Pro.jpg

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos słabo z pomocą na tej stronie ulera jest kilka średnic:mellow: help no chyba ze do nich zadzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba takie same jak w 3.0 jak dobrze pamiętam to brałem  55mm i 90 owalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adam :) napisał:

to chyba takie same jak w 3.0 jak dobrze pamiętam to brałem  55mm i 90 owalne :)

ok dzieki sa i takie:)

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ewentualnie skontaktuj się z Buzzer.pl

Mają ładne z linii exclusive 90 i 102 mm okrągłe i ścięte do dołu.

Podaj im odległości od tłumika do dyfuzora i zrobią Ci na miarę.

PS. Mają też w czarnym chromie,

Pozdrawiam!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was montował Ultera do B6tki rozchodzi mi się o tego owalnego, bo zwykłą 90kę miałem w C5 i było naprawdę git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2016 o 01:05, givetheshow napisał:

Pomontowane :kox:

7508b3622af49.jpg

823c7ee4e3bd7.jpg

Ja zostawiłem końcówki w chromie ^_^ Jeszcze raz dziekuję Robert za cenne wskazówki :wink:

Zrobili po tygodniu ultery OWAL 95x65 :banan:

hm  i teraz mam pytanie moje są sporo ścięte a niby są  z tego samego linku co przedmówcy.

  http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330 jest to prawa i lewa koncówka, w wyborze długości zaznaczasz L i P 55mm

na zdjęciu tym wyglądają na niby proste a moje doszły ścięte i to sporo jak poniżej czy coś sie zmieniło w konstrukcji?

i ten owal taki wydłużny bardziej niż te co mi fizycznie przyszły

Czy oznaczenie Lewa i Prawa to oznaczenia jak patrzymy z tyłu na zad auta czy z przodu (L-pasażer P-kierowca) ??

foto poniżej:

 

 

WP_20170420_18_57_29_Pro.jpg

WP_20170420_18_57_32_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06/02/2016 o 18:09, bombel575 napisał:

Końcówki ulter owalne 95x65 prawa i lewa

P20160115_sexxrqx.jpg

 

po piaskowaniu i malowaniu w czarnym macie

 

P20160122_sexxxrh.jpg

 

i po montażu

 

IMG201602_sexxxep.jpg

 

IMG201602_sexxxsp.jpg

 

 

... większość twierdzi, że owalne nie pasują nic a nic do wycięć. Jak widać leżą idealnie w s-linie.

 

IMG201602_sexxxsq.jpg

 

Dnia 11/04/2016 o 01:05, givetheshow napisał:

Pomontowane :kox:

7508b3622af49.jpg

823c7ee4e3bd7.jpg

Ja zostawiłem końcówki w chromie ^_^ Jeszcze raz dziekuję Robert za cenne wskazówki :wink:

Możecie podać numery jakie to są dokładnie modele ulterów?

ULTER N1-57L P ?

ULTER N1-10-1 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...