Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klimatyzacja jednostrefowa brak info na wyswietlaczu


norbi318

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

kupiłem niedawno audi z klimatyzacją jednostrefowa jednak nie wiem czemu nie pokazuje mi po np pokreceniu temperatura na głównym ekranie żaden przycisk od klimy nie wywołuje reakcji na wyswietlaczu. może ktoś się orientuje dlaczego i czy może w ustawieniach można to jakoś wyłączyć lub włączyć ?

proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klimatroniku jednostrefowym odpowiedzialny za wysuwanie sie informacji na ekranie jest byte 1 bit 4 (zaznaczamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperaturę pokazuje tylko w trybie auto

tu sie nie zgodzę u mnie w każdym trybie wysuwa się informacja na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za informacje dodatkowo ostatnio zauważyłem , że nie wyswietla mi poziomu glośności gdy podgłaszam radio czy to z kierownicy czy z panelu przy skrzyni. ?

Góral65

Napisano 31 grudzień 2015 - 15:50

w klimatroniku jednostrefowym odpowiedzialny za wysuwanie sie informacji na ekranie jest byte 1 bit 4 (zaznaczamy)

Możesz mi kolego rozjaśnić bardziej swoją wypowiedź (co , gdzie, i jak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie pokazuje. Ścisz do końca, to zobaczysz przekreślony na dole głośnik.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączę się do tematu :

po zmianie mmi 2g na mmi 3g high klimatyzacja 3 strefowa brak wskazań na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2015 o 21:25, norbi318 napisał:

witam.

kupiłem niedawno audi z klimatyzacją jednostrefowa jednak nie wiem czemu nie pokazuje mi po np pokreceniu temperatura na głównym ekranie żaden przycisk od klimy nie wywołuje reakcji na wyswietlaczu. może ktoś się orientuje dlaczego i czy może w ustawieniach można to jakoś wyłączyć lub włączyć ?

proszę o pomoc.

Witam , udało się w włączyć  pokazywanie głośności temperatury na wyświetlaczu , bo u mnie jest ten sam problem. Po kupnie autka działało wszystko ale zachciało mi się modernizacji i podłączenia modułu bluetooth i wszystko się rozjechało.

Będę wdzięczny za pomoc , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podpina sie pod temat, wymienione z 2g low na 3g basic i brak informacji na ekranie odnosnie klimy, ogrzewania i podgrzewania siedzen przednich. Na panelu klimatyzacji caly czas sie swieci podgrzewanie siedzenia kierowcy (nie da się wylączyc i nie dziala oczywiscie grzanie).

Ktoś podrzuci kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...