Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro


Rafalek_04

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwię się że nikt nie polecił Pana Adama Rogowskiego.

AUTO-GAZ Adam Rogowski
Snopków 56A
21-002 Jastków, Lublin
(Droga Wojewódzka 809)

Jak bym miał bliżej na pewno zdecydowałbym się na montaż u Pana Adama.

piękne montaże można podejrzeć http://www.adamrogowski.net/_audi.html#6

Bo to drogi pan, za to samo w Warsztatwni 1kPLN mniej zapłaciłem.

Poza tym uparcie, jak osioł montuje Hany i twierdzi, że nie ma z nimi problemów... co nie jest prawdą.

Polecam Warsztatownię, 15kkm przejechane, do tego przy montażu pomogli w diagnozie auta. 1.8T montażowo to łatwy motor do ogarnięcia, kwestia jeszcze żeby ktoś sensownie to ustawił.

Podjąłem decyzję żę założę w Osmolicach. KOledzy polecali go na forum.

stag 4 qbox, wtryski barakudy, reduktor nie pamiętam butla większa, wlew w klapkę i 2600.

Reduktor jaki?

Zasilanie jakie, faro 8mm?

Butla jaka dokładnie, bo mówią że większa a montują małe. W Avanta wchodzi 72l brutto, to jest ta większa.

Wrzuć koniecznie fotki po montażu.

Przewody faro 8mm, ACR 01,wtryski barakudy foto jutro dośle ale montaż spoko nie widać, ale butla tylko 72. Dyby ktoś wkładał do avanta 72, to może bym się skusił na zamianę tylko ile dopłaty?

To w porządku zestaw, analogiczny jak w Warsztatowni. 72l to ta większa butla, nie kombinuj i zostaw ją.

U mnie przy podgiętym pływaku nabija 66l, zasięgu robi się prawie 600km w trasie, więc niewiele mniej jak na benzynie.

Wrzuć fotki, szczególnie jak to wygląda pod górną osłoną silnika.

Zapłaciłeś 2600 za ten zestaw?

Tak zapłaciłem 2600. Chciałem też 72L ale Bartek mówił że nie da rady. Fotki jutro wrzucę. Zając osłonę i z góry czy jakieś szczegóły?

Zdejmij, ciekawi mnie jak to upchał pod osłoną. Czyli masz tą mniejszą butlę, bo już pogubiłem się? Czemu nie dało rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam butlę 59l. Wchodzi około 47l. Jeżeli chcesz foto to poproszę maila bo nie wiem jak tu wkleić na forum foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da rady, jak wchodzi nawet 80l a przy 72 jest jeszcze luz nad butlą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 72l jest droższa i mniej przycinki na cenie instalacji :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te 150zł na 2600 dużej różnicy nie robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te 150zł na 2600 dużej różnicy nie robi :P

oj jest działa . Fajnie by było jak by był zasiek kolo 500-600 ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi to co sie ma. Jak pisałem gdyby ktoś moją wziął i założył mi 72 chyba ze 80 bez deptania podłogi to moze bym sie zastanowił ale nie za jakiś kosmos. jak dzwoniłem pod koniec roku to nikt nie chciał 72 i wiecej w koło włożyć w Lublinie i okolicach.

Edytowane przez Rafalek_04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szanowni miłośnicy audi. Potrzebował bym pomocy gdzie zagazować moje audi.Może być lublin lub okolice. Chciałbym prosić kogo polecacie teraz ewentualnie jakie graty wkładac i jakie koszty.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Polecam Ci gazownika Marka Zdunek z Jakubowic Konińskich koło Lublina. Ja serwisuje u niego swoje audi i jestem mega zadowolony. Ceny ma dośc atrakcyjne i specjalizuje się w audi i vw. Numer podam Ci na priv jak bedziesz chciał

hej ja poprosił bym o numer tego speca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te 150zł na 2600 dużej różnicy nie robi :P

oj jest działa . Fajnie by było jak by był zasiek kolo 500-600 ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi to co sie ma. Jak pisałem gdyby ktoś moją wziął i założył mi 72 chyba ze 80 bez deptania podłogi to moze bym sie zastanowił ale nie za jakiś kosmos. jak dzwoniłem pod koniec roku to nikt nie chciał 72 i wiecej w koło włożyć w Lublinie i okolicach.

Słabo dzwoniłeś/szukałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te 150zł na 2600 dużej różnicy nie robi :P

oj jest działa . Fajnie by było jak by był zasiek kolo 500-600 ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi to co sie ma. Jak pisałem gdyby ktoś moją wziął i założył mi 72 chyba ze 80 bez deptania podłogi to moze bym sie zastanowił ale nie za jakiś kosmos. jak dzwoniłem pod koniec roku to nikt nie chciał 72 i wiecej w koło włożyć w Lublinie i okolicach.

Słabo dzwoniłeś/szukałeś.

Założyłem tam gdzie polecali ludzie.

po tuningu butli będzie wchodzić koło 50 wiec nie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także śmiało mogę polecić każdemu Warsztatownię, mam do nich parę kilometrów [ok. 80], ale jak się chce mieć dobrze zrobione .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2016 o 07:37, audicoman napisał:

Też zakładałem lpg w Osmolicach :) Polecam

Witam, można prosić o numer telefonu i dokłądny adres do monterów w Osmolicach? 

Edit. Zakład Pana Bartka Malca przeniesiony do Piotrowic ( wioska obok Osmolic )  info od użytkownika @toman . 

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...