Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jakbyn chcial auyo ze swoimi opcjami to pewnie cena byla by podobna co kolegi z pierwszego posta o b9....masakra kazdy detal to plus do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz bardzo fajnie się prezentuje nowe B9, natomiast w środku, deska rozdzielcza jest dla mnie trochę nudna, jak w nowej q7. Oglądałem na żywo oba auta i w a4 chyba ekran mmi się nie chowa, trochę dziwne to dla mnie.

Gratulacje autka i bezawaryjności życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje. Dla mnie piękna.

Każdy wyposaża tak jak uważa.

Mnie dziś poniosła fantazja i wpadłem na strone audi.pl konfigurator i wyszło mi 341tyś za A4 :o

Chyba wszystko miała ale jak to się mówi "loda nie robi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekowac za mile slowa:)

@Rems3006 wiesz mi sie podoba wnetrze bo dzieki tej biedzie jaka panuje w aucie jest wizualnie i wyczowalnie wiecej miejsca a to mi sie podoba w porownaniu z B8

@gados82

Ja nie konfigurowalem to byla opcja jaka przykechala do salonu wiec nie zastanawialem sie duzo:)

Brakuje mi kilku rzeczy ale moze aie wyreza jak bedzie czas i kilka parchow zacznie zjezdzac do polaki jako bezwypadkowe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, jak gra audio w Twojej B9? Bo rozumiem, że jest to standardowy zestaw, bez Audi Sound System lub B&O?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tadziak wiesz mi wystaczy(tak sobie tlumacze) generalnie przydaloby sie wiecej kopyta ale z drugiej strony nie chcialbym sie rozpraszac podczas jazdy:)

Generalizujac jest przyzwoicie. d*py nie urywa ale mozna posluchac dosyc kulturalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tadziak wiesz mi wystaczy(tak sobie tlumacze) generalnie przydaloby sie wiecej kopyta ale z drugiej strony nie chcialbym sie rozpraszac podczas jazdy:)

Generalizujac jest przyzwoicie. d*py nie urywa ale mozna posluchac dosyc kulturalnie:)

B&O też nie robi szału. Aż dziś sprawdzałem czy jest tam w ogóle subwoofer, bo basy są prawdę mówiąc gorsze niż w A6 w Audi Sound System oraz w Skodzie Superb (Canton). Brakuje takiego mocnego uderzenia, ogólnie dźwięk jest czysty, ładnie brzmi, ale jechałem ostatnio BMW5 (tam jest chyba Harmon Kardon) i nawet przy bardzo cichym słuchaniu radia jakoś wydawało się, że dźwięk ma więcej głębi i soczystości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem opcje. Nie zastanawialem bad ttm i owamtym czasem brakuje kilju bajerow jk np dobrego dzweki itp itd ale szczerze to jakos jakbym chcial to co bym w aucie chcial to nwm czy rs by z tego nie wyszedl...:P

Wyjebane...pali skreca jedzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego sensu brać dokładek do dźwięku w aucie

za tą samą cenę w porządnym zakładzie car audio zrobią Ci kosmos w porównaniu z fabryką

przeszedłem tą drogę i wiem co mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest bo po to sie kupuje auto za trzy paki zeby mu dwa dni pózniej pol środka rozbierać ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Wrocilem z delegacji pojezdzilem troszke po szwedzkich drogach bylem kilka dni w PL i tak sie nakulalo 2800km :wink:

Auto prowadzi sie super.

Dzieki zawieszeni 1be naprawde mozna sobie podeptac i na zakretach jak i na prostej:D

Spalanie srednie po 1500km to 5,7 litra z tym ze raczej mimo zalecen nie oszczedzalem czasem nawet 2paki sie pojawialy srednio na autostradzie po 150-170... I nie ma problemu z przyspieszeniem jak na 150 kuniow:P

Ale mam jedno ale...

Cos mnie trzeszczy w kokpicie...nie moge dostrzec w ktorym miejscu i co... Jutro mam zamiar sobie pojezdzic i popodsluchiwac gdzie dokladnie.

I jeszcze jedno ten bialy kolor doprowadza mnie do szalu...

On nigdy nie bedzie czysty:P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie :good: nie pękaj ja mam czarną i też nigdy nie jest czysta, ostatnio jak robiłem mojej sesje to, po umyciu auta, woskowaniu, dressingach itp pojechałem foty robić, jak dojechałem na miejsce to już detailerem leciałem tyle kurzu siadło :grin: :wacko: :blink:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ten bialy kolor doprowadza mnie do szalu...

On nigdy nie bedzie czysty:P hehe

Sprobuj tego:

http://detailingshop.pl/pl/p/Soft99-Fusso-Coat-12-months-Light-Colour-Wax/1310

Nalozylem to na swoj obecny, bialy samochod, trzy miesiace temu, tuz po polerce. Od tego czasu nie bylem na myjni - jak chce miec swiezy samochod biore mikrofibre i zanieczyszczenia zbieram szybko recznie, bez wysilku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ten bialy kolor doprowadza mnie do szalu...

On nigdy nie bedzie czysty:P hehe

Sprobuj tego:

http://detailingshop.pl/pl/p/Soft99-Fusso-Coat-12-months-Light-Colour-Wax/1310

Nalozylem to na swoj obecny, bialy samochod, trzy miesiace temu, tuz po polerce. Od tego czasu nie bylem na myjni - jak chce miec swiezy samochod biore mikrofibre i zanieczyszczenia zbieram szybko recznie, bez wysilku :)

Trochę niezgodnie ze sztuką ścierać kurz z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ten bialy kolor doprowadza mnie do szalu...

On nigdy nie bedzie czysty:P hehe

Sprobuj tego:

http://detailingshop.pl/pl/p/Soft99-Fusso-Coat-12-months-Light-Colour-Wax/1310

Nalozylem to na swoj obecny, bialy samochod, trzy miesiace temu, tuz po polerce. Od tego czasu nie bylem na myjni - jak chce miec swiezy samochod biore mikrofibre i zanieczyszczenia zbieram szybko recznie, bez wysilku :)

Trochę niezgodnie ze sztuką ścierać kurz z samochodu.

Przepraszam za maly off-topic, ale jesli mowisz o sztuce samochodow wystawowych, to sie z Toba zgodze. W przypadku normalnego uzytkowania samochodu nie widze zadnego problemu, stan lakieru po jego odpowiednim zabezpieczeniu jest na pewno lepszy niz po uzytkowaniu myjni szczotkowej. Nie ma to rowniez zadnego wplywu na cene samochodu przy jego sprzedazy - a przynajmniej nie spotkalem jeszcze kupujacego ktory zainteresowalby sie w jaki sposob pielegnowalem swoje poprzednie samochody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pora odswiezyc temat...

A4-reczke mam od stycznia, przjechalem nia 22kkm....

Jestem w Tusk niezadowolony....

Spalanie, komfort jazdy, wyglad oraz generalne odczucia sa zajedwabiste...ale pierdzieli sie co chwile!!!

Juz 4 razy bylem na serwisie gwarancyjnym i 13 grudnia jade znow....wyobrazcie sobie?

Decudujac sie na zakup auta nowego z salonu oczekiwalujac spokojnego okresu minimum 3 lat bezproblemowej jazdy,a juz po kilku miesiacach od zakupu wystapily pierwsze problemy.....

1.....wyskoczyla mi kontorlka airbagow z niewiadomej przyczyny - naprawiono tlumaczac sie chorobami wieku dzieciecego

2.....falowanie obrotow na cieplym silniku miedzy 900-1200RPM nie wieadoma przyczyna - naprawiono tlumaczac chorobami wieku dziececego....

3..... dziwne piszecznie w prawym tylnim kole oraz niedzialajace otwieranie szyby kierowcy....nie wiem co mowili bo kobita byla na serwisie....a jak to kobita zostawila odebrala podziekowala i pojechala

4.....piszczy jakas rolka na zimnym silniku przez okolo 40-50sek po czym ustaje(denerwuje mnie jak pale szluga obok auta i mi cos piszczy)uszkodzenie prawego kierunkowskazu w klapie bagaznika

Co do 4 punktu....zadzwonilem zarezerwowalem czas na naprawe gwarancyjna, wytlumaczylem w czym jest problem, w odpowiedzi uslyszalem, ze czesc zamowia i w umowionym terminie zostanie to wymienione/napraione....pojechalem na serwis....zostawilem auto (btw. dostalem zastepczego a6allroada z 3 litrowym 270konnym dieslem....podobalo sie:D)

Kilka godzin pozniej dostalem telefon z serwisu ze przeprowadzili male aktualizacje w aucie....sprawdzili dzialanie poszczegolnych podzespolow i nie moga wyyeliminowac tudziez znalezc przyczyny piszczenia tej j**anej rolki oraz.....ze kierunkowskaz nie zostal wymieniony gdyz nie zamowili tej czesci, myslac ze tragizuje i ich pan zlota raczka naprawi/polutuje plytki i bedzie dzialac....niestety nie dal rady....

W szwecji tej czesci lampy nie ma nie ma jej rowniez w "miejscu skad auta przychodza" pozostaje im zamowic z innej firmy(mam nadzieje ze nie z Chin)

ehs....jestem zawiedziony...mimo ze ciesze sie nowym autem nie mam 100procentowej satysfakcji, bo kazdego dnia jak tym autem jezdze zastanawiam sie co nastepnego sie stanie....

Jak ktos ma pecha to i pestke w bananie znajdzie....

Widocznie taki moj los...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.. ja mam z kolei problem z hamulcami. Kilka hamowań i się zjarały. Nie uznali mi gwarancji ale po mojej małej aferce naprawili wszystko za 50 zł więc ok. Piszczały hamulce i wchodziły dziwne jakieś wibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie jestem sam ale u Cb bylo tylko hamulce....a tu widzisz co sie u mnie dzieje. Moze panikuje i to rzeczywiscie problemu wieku dzieciecego...nowy model nowe rozwiazania ale az strach pomyslec co sie bedzie dzialo jak to auto bedzie mialo nakulane ze 100kkm...!!!

Czekam tylko az nowa Q5 wejdzie na rynek i raczej bez wahania zmienie....a jak beda problemy z q5 to pier**le....zmieniam marke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...