Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim poobrabia te zdjecia to sie zejdzie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ogolnie nie wiem czemu do tego auta w 17,18,19' jest dedykowany kapeć 235 ... :eusathink:jak dla mnie ten rozmiar w B6/7 to jest porazka :facepalm: i strasznie ujowo mi sie jezdzilo na 235 ! :thumbdown: 225 przy 18/19' jest takie fajne optymalne. 

Ty tak serio? To jest jedyne 10mm różnicy, która i tak nie jest odczuwalna bo każdy producent inaczej wymiaruje opony i przykładowe Uniroyale 235 wychodzą jak Micheliny 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio serio, mi sie jezdzilo strasznie na tych kolach, opony to byly Dunlopy. Jak widać każdy centymetr jest odczuwalny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Serio serio, mi sie jezdzilo strasznie na tych kolach, opony to byly Dunlopy. Jak widać każdy centymetr jest odczuwalny :decayed:

Zgadzam się, nie jedna mi to mówiła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, ze " nawet gdyby byl wiekszy o 10 centów to i tak by to nic nie pomogło " ?? :lol: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, KoJ@K napisał:

W sensie, ze " nawet gdyby byl wiekszy o 10 centów to i tak by to nic nie pomogło " ?? :lol: :nabijasie:

To już Twój problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sie tu dzieje widzę :good:
Mówię tu o aucie i gwincie oczywiście a nie o tych waszych centymetrach :decayed:


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eibach Pro Street S

9qbfh1.jpg

Jeśli chodzi o Moje odczucia to jak dla mnie bardzo komfortowo, ładnie wybiera nierówności, nie dobija, bardzo dobre dojście do regulacji, także gwint zdecydowanie polecam. D*pa jest skręcona na maks i myślę że wystarczy, wyglada to dobrze. Jedyne co bym zmienił to gumy na 225. Tak szczerze mówiąc to nie myślałem że Vredesteiny tak c**jowo się naciagną, ale nie myślałem też że będe wrzucał u siebie tak szybko gwint, że będe chciał niżej, i mocniejszy naciąg, bla bla bla, bla bla bla,  nie można wiedzieć wszystkiego od razu, zawsze to jakieś nowe doświadczenia i troche nauki. Nie wyglada to też na tyle zle ( jak dla mnie oczywiście ) żeby myślec o zmianie opon w chwili obecnej. Wiem że zawsze znajdą sie osoby które krecą tak że nie da sie jezdzic po prostej drodze ale słyszysz tylko "stary jest za***iście":whistling:, auto służy mi do jazdy na codzień więc:kawa:Przód będzie jeszcze wyregulowany i skręcony bo troche brakuje do ideału, ale nie było sensu od razu kręcić na sam dół ile się da żeby potem nie było niespodzianek za nim zawieszenie sie ułoży. To chyba by było tyle na chwile obecną, po regulacji wpadnie jeszcze kilka fotek. Ogólnie to pochmurno dziś u Nas było, i jakoś brakowało pomysłu na sesję więc pojechałem na przystanek tramwajowy:oczko: tak w CB mamy nawet tramwaje:guma:

Montaż

34tbm74.jpg

54ujwo.jpg

ip606e.jpg

Geometria

35bggmh.jpg

2exack6.jpg

2czvfkl.jpg

Setup na 2k17

11bq6np.jpg

14uucle.jpg

33jsh81.jpg

oucuwx.jpg

5efmfq.jpg

2m84nr4.jpg

1znr210.jpg

Pozdrawiam FroS-t :cool1:

2hrlph4.jpg

 

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ;) Jaką masz różnicę w wysokości błotników od ziemi teraz a HR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie mam pojęcia, nie mierzyłem, ale springi siadły tyle ile powinny czyli 2,5 cm niżej niż Moje 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git :thumbup1:

Vredsteiny wlasnie sa ujowe do naciagow i to bardzo, tez sie kiedys dowiedzialem sam na sobie jak zalozylem Sessanty 225 na 9J... Profil opony zrobil sie jak kartofel i wygladal strasznie brzydko, ale poza tym to z opon bylem bardzo zadowolony :naughty:

Przod ciutke przykrecisz i bedzie mjodzio :whistling:

 

Tylko ja sie pytam, czemu te cale swoje wypociny napisales inną czcionką niż zawsze :eusathink: tak jakos nie pochyło :decayed:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git :thumbup1:
 
Tylko ja sie pytam, czemu te cale swoje wypociny napisales inną czcionką niż zawsze :eusathink: tak jakos nie pochyło :decayed:


Dobre spostrzezenie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapatalku przynajmniej lepiej sie czyta jak czcionka nie pochylona [emoji6]


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Tylko ja sie pytam, czemu te cale swoje wypociny napisales inną czcionką niż zawsze :eusathink:

emocje :decayed: a tak ogólnie to koza jeszcze :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, w pierwszym momencie myślałem że śnieg u Ciebie. Naskrobalem pw

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karol1981 napisał:

Piękna maszyna, w pierwszym momencie myślałem że śnieg u Ciebie. Naskrobalem pw

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

To Bez kwitnie :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :thumbup1: Troszkę ogarniesz przód i będzie jeszcze lepiej :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...