Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

@FroS-t jet dobrze :D do bardzo dobrze tył 0,5 a przód 1 cm w dól :decayed: do IDEALNIE opona 215/35 tył 1 cm przód 2 cm dystans na przód 5mm tył 10mm :naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kompromis, opony 225, i przód pójdzie 1cm w dół, tyłu nie ruszam bo nie ma jak, koniec regulacji ale chyba zle nie jest,:oczko:

nmd9qp.jpg

Zobaczymy jak to się jeszcze ułoży....jakie opony wybrać ? Falkeny ? Pirelli P Zero ? Nankangi NS-20 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył jest dobrze  po sezonie się ułoży i ugniotą sprężyny zejdzie około 1 cm wiem sam po sobie . Co do opon to z tych co wypisałeś to myślę że z tymi nankangami to jakiś żart w porównaniu do pirelli . Jeździłem na falkenach parę lat i złego słowa nie powiem ale  w tym sezonie wybrałem 225 na 9 J uniroyal rainsport 3 podobno cicha i fajna opona no i fajnie się układa .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kiedys Falkeny i mi nie pykły za bardzo, byly twarde i dosyc glosnawe mi sie wydawaly... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, vwbartus napisał:

Tył jest dobrze  po sezonie się ułoży i ugniotą sprężyny zejdzie około 1 cm wiem sam po sobie . Co do opon to z tych co wypisałeś to myślę że z tymi nankangami to jakiś żart w porównaniu do pirelli . Jeździłem na falkenach parę lat i złego słowa nie powiem ale  w tym sezonie wybrałem 225 na 9 J uniroyal rainsport 3 podobno cicha i fajna opona no i fajnie się układa .

 

No taki mały żarcik z tymi Nankangami;) Falkeny w normalnej kasie chodza widzę, a nie chce wtopić znowu i byc niezadowolony, Uniroyali nie chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, niby auto na co dzień itp itd, a popasowanie lepsze niż w moim projekcie "tylko na zloty" :D  Foty świetne, całe biuro mi się tu zachwyca. Oj, będę kradł... :D

Cupry na przód nie chcesz montować? Byłaby miłym akcentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że się podobają fotki:good: Jeszcze troszkę popracuje przy przodzie, a jak wjadą inne opony to będzie już w ogóle grało. Ostatnio właśnie myślę o tej dokładce i w sumie nie mogę się do końca zdecydować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FroS-t, jako, że masz suto wyposażonego A4 powiedz mi czy masz miękkie tworzywo również poniżej dekorów na konsoli środkowej? Tj. na klapie schowka pasażera i pod kolumną kierowniczą?

Bo zastanawiam się czy to tylko wersje cabrio tak mają czy może również bogatsze sedany/avanty... :mysli: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BeyerBrown napisał:

FroS-t, jako, że masz suto wyposażonego A4 powiedz mi czy masz miękkie tworzywo również poniżej dekorów na konsoli środkowej? Tj. na klapie schowka pasażera i pod kolumną kierowniczą?

Bo zastanawiam się czy to tylko wersje cabrio tak mają czy może również bogatsze sedany/avanty... :mysli: 

Mam zwykłe plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza się moje przypuszczenie, że w cabrio materiały wykończeniowe są ciut lepszej jakości... myślałem kiedyś, że to zależy tylko od wersji wyposażenia (na ogół siedziałem w golasach A4), stąd moje pytanie ;)

Ergo - może następny mod to wymiana konsolety? :decayed:

aac7740b44ffff7a36a236ee1eb94a45.jpg

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsoleta zostaje na swoim miejscu ale kolejne mody już sa zaplanowane :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsoleta zostaje na swoim miejscu ale kolejne mody już sa zaplanowane :guma:



Co teraz? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamał się pewnie tym tyłem i w drodxe już air :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa siedzi już bardzo dobrze:jezyk:

1. Nowe opony

2. Kiera TTS

3. Listwy dolne S4

4. dekory S4

I na pewno muszę ogarnąć korekte lakieru:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na tym się nie skończy :D  zrobisz wszystko,  znudzi się gwint, zainwestujesz w aira :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ameryki nie odkryje, chciałbym jeszcze kilka rzeczy, mówisz 20 cali Rotor:rolleyes:....kto wie co do łba strzeli:grin:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierę pakuj B8 poliftową! Są ładne w dziale sprzedam... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listwy s4 sam poluje. :naughty: Siemian ma do sprzedania listwy ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...