Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro chłopaki polecają to chyba bangla :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kierownicy z polifta B8 będą działać wszystkie przyciski multifunkcji? :wink:

Nie, bo jest ich więcej niż standardowo w b7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz taką z przyciskiem Mode to wszystko śmiga,przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do FroS-towego S-line’a……

Zima 2015/2016

2625qw6.jpg

Korzystając z dzisiejszej pięknej wiosennej pogody która pojawiła się w Bydgoszczy za namową Mojej drugiej połówki zaliczyłem pierwsze porządne mycie i zarazem postanowiłem zrobić małą sesję. Na której uwieczniłem również sprawce całego dzisiejszego zamieszania :good: Ptaszki dziś ćwierkały że jest to ostatni taki setup auta…..

Przy okazji takie małe spostrzeżenie dla osób niezdecydowanych odnośnie rozmiarów felg. Auto przejechało dość dużo kilometrów w mieście jak i w trasie, jest to pierwsza moja zima na felgach o rozmiarze 18’’ z oponami Nankang Snow Viva 2 225/40/18 i szczerze musze przyznać że tragedii nie było, jazda na takich kołach i dość niskim profilu opony jak na „zimówki” całkiem daje rade i nie trzeba się bać takiej konfiguracji w polskich realiach. Wiele opinii wcześniej się nasłuchałem, nie zwracając uwagi na negatywy 18” poszły na setup zimowy i tyle…..wniosek nasuwa się tylko jeden, najwięcej gadają ci którzy nigdy nie latali na takich rozmiarach felg. Co do opon ……zobaczyły śnieg, jak również deszcz, sprawowały się naprawdę dobrze, fajnie się naciągnęły jak i wygląd bieżnika jak najbardziej na plus, jednym słowem polecam. Ja za nowy komplet zapłaciłem 1400zł i uważam że był to jak najbardziej udany zakup. Poza tym kiedy patrzy się na auto stojące na parkingu wśród innych na balonowych 16” gęba się cieszy……Pozdrawiam i byle do wiosny…

2j515ib.jpg

2u6gpbt.jpg

23s6k37.jpg

s3lriu.jpg

24pw3e8.jpg

335fhwk.jpg

wl4tad.jpg

fmo1td.jpg

2hyj5ls.jpg

mai45f.jpg

s5yc5s.jpg

16k13l1.jpg

13zo2f5.jpg

2125l5f.jpg

14cy4jp.jpg

15o848k.jpg

2hpki08.jpg

mt4aoo.jpg

1yjn10.jpg

2q8yc1i.jpg

15ee5mt.jpg

2yluu50.jpg

mcvs3s.jpg

29xx02a.jpg

2cqmlop.jpg

2repd3b.jpg

sfhvlg.jpg

16jq1c4.jpg

15dxduo.jpg

303imi1.jpg

30uxmyb.jpg

287irew.jpg

k97vhv.jpg

2w37wjo.jpg

2zhioed.jpg

2573ts3.jpg

2epkdty.jpg

1zpmpuv.jpg

2irkjtf.jpg

2625qw6.jpg

Byle do wiosny !!! :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj w końcu na spot ;)

Postaram się :wink: na ostatnich spotach to siedziałem w robocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się prezentuje na tych felgach szczególnie że mam takie na lato :D co do opon to ja za moje 16 dałem 1240 zł ale grunt żeby się dobrze sprawowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się prezentuje na tych felgach szczególnie że mam takie na lato :D co do opon to ja za moje 16 dałem 1240 zł ale grunt żeby się dobrze sprawowały.

RS6 C5 ponadczasowy wzór :D pierwszy raz spróbowałem opon z trochę niższej półki i te akurat są :good: chyba że zgniją do następnej zimy :grin:

Wszystko fajnie cacy tylko te heble masz brzydkie :decayed:

Wiedziałem że zauważycie, ale....na heble już jest plan..... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar opon planujesz do letniego koła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja założę 235/35/19, miałem okazję zobaczyć jak to będzie wyglądało i powinno być ok, raczej nie pójdę w mocniejszy naciąg.....niedługo pojawią się opony mam nadzieje i wtedy przed założeniem Rotorów auto pójdzie w dół, niestety z gwintem nie dam rady w tym sezonie, małe zawirowania finansowe....ale....co się odwlecze to nie......w każdym razie będzie niżej za pomocą paczki od H&R :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś foto jak to wygląda na aucie ?

Ile masz zamiar teraz opuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego z Włoch co ciśnie w B7 ostro :D i ma własnie Rotory, ale ma gwint H&R, daj mi chwilkę to wrzucę kilka fotek jego autka, czyli setup jest taki : Rotory takie jak ja czyli od S5 19x9j et 33 bez dystansów na aucie ale z gwintem H&R, ogólnie to on troszkę mnie zaraził tym wszystkim i może będę papuga ale moje auto będzie niedługo wyglądało tak jak jego :D ja zamierzam obniżyć do -45mm czyli 2,5 cm niżej niż mam teraz na 1BV, chwilka i wrzucę foty jak to powinno wyglądać u mnie na wiosnę....

 

Dobra mam, to jest autko znajomego Mauro na Rotorach, pamietaj tylko że jest tutaj gwint....gril S4 jest już zastąpiony grillem od RS

 

2nio6ww.jpg

 

30saeqr.jpg

 

ajtsm1.jpg

 

20kc8ew.jpg

 

2cy0gsn.jpg

 

Teraz tak, mam jeszcze jedną fotkę od niego ale tutaj jest ona robiona Go Pro i jest efekt Fisheye czyli nie jest do końca miarodajna, na tej fotografii jest gwint AP, a przez to że Rotory dają dużą głębię to na fotografii udało się uzyskać taki efekt wizualny.... nie jest to do końca miarodajne jak już mówiłem ale wrzucam tak dla kontrastu no i baaardzo jak dla mnie ciekawego ujęcia :good:

 

2ij3keo.jpg

 

Aha byłbym zapomniał na fotkach są założone opony Nankang NS-20 w rozmiarze 235/35/19, koła bez dystansów , oczywiście u mnie tak nie będzie bo aż tak nisko nie zejdę ale przy -45mm powinno być ok, gwint się pojawi tak czy siak ale nie w tym sezonie bo niestety odłożona gotówka poszła na maglownice w drugim aucie czyli a4 b6 a teraz jeszcze inne wydatki się pojawiły, więc będą a właściwie już są i czekają na montaż springi H&R -45mm

 

springi H&R -45mm – tutaj duże podziękowania dla kolegi Trewor87

 

15zl2yt.jpg

 

71781k.jpg

 

28cgbb4.jpg

 

6z0kqr.jpg

 

2n090fd.jpg

 

nn18nb.jpg

 

15x1fgy.jpg

 

im7yau.jpg

 

vr6kw9.jpg

 

Przy okazji nadchodzącej wiosny wpadły dwa nowe kosmetyki :D a mianowicie:

Auto Finesse Revive

AutoGlym Car Glass Polish

 

15f185y.jpg

 

jhyq77.jpg

 

2dhij4m.jpg

W chwili obecnej priorytetem są opony letnie, montaż springów no i oczywiście założenie kół na auto, wolny czas uzupełniam modlitwą aby ten wszechobecny syf i brud zniknął i można było się brać za wyczyszczenie FroS-towego S-line’a Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to siądzie na tych springach, bo z tym to zawsze loteria jest...

B7 Włocha fajna sztuka, tylko czy te koła nie wystają za bardzo? Zapytaj go czy zamierza coś zrobić z tylnym heblem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać efektu :good:

lampy też będziesz robił na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie te koło na aucie wygląda ale tył wydaje się na perspektywie rybiego oka, że mocno wystaje tak jak wspomniał H4mm3R ;)

Jak będzie używał Glass Polish dołóż jeszcze Fast Glass i efekt będzie jeszcze lepszy. Fast Glass możesz zastosować przed albo po :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy póki co zostają tak jak są, ale nigdy nic nie wiadomo :D jeśli chodzi o heble to jest już komplet z S4 B7 u Mauro, co do wystawania kół, to perspektywa aparatu tak sprawia, tutaj mały filmik jak mył furę i na filmie już wygląda to ok :tongue4:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawa wiosna u Ciebie :D Czekam na jakieś foto jak założysz springi bo jak H4mm3R napisał, z nimi to loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już nie mogę się doczekać :D mam nadzieje że wyjdzie dobrze, podejrzewam że w tym miesiącu ogarnę, niestety jak bym nie kombinował nie dam rady kupić gwintu, a nic budżetowego nie będę kupował, jak już miałbym kupić gwint to na pewno będę celował w H&R, póki co muszę to wszystko poskładać :D jak tylko założę springi zrobię sesje i wrzucę fotki :good: miejmy nadzieje że wyjdzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latasz tym autem po torach i robisz 50kkm rocznie że chcesz kupić nowy gwint H&Ra? W zupełności wystarczy AP lub Vogtland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...