Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Robię około 25 tyś rocznie, po torze nie latam, te co wymieniłeś też są ok, nie mówię że nie, czytałem trochę opinii o różnych gwintach i nie uważam oczywiście że oprócz H&R wszystko inne to syf ale nie ukrywam też że jak już mam wydać siano to wolę dołożyć i zrealizować moje widzi mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię około 25 tyś rocznie, po torze nie latam, te co wymieniłeś też są ok, nie mówię że nie, czytałem trochę opinii o różnych gwintach i nie uważam oczywiście że oprócz H&R wszystko inne to syf ale nie ukrywam też że jak już mam wydać siano to wolę dołożyć i zrealizować moje widzi mi się ;)

To zmienia postać rzeczy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na wymianę springów wpadł mały ale cieszący oko mod - zmiana oświetlenia na zewnątrz auta:


postój LED



314yqef.jpg



2ljkytv.jpg



11l0l0p.jpg



jgtjdx.jpg



światła do jazdy dziennej barwy białej, dość ciekawy efekt i trochę inaczej niż wszyscy



35k940m.jpg



5d1lko.jpg



2s6vsk1.jpg



15wck28.jpg



Podświetlenie tablicy LED



2cr66nq.jpg



24fwrhx.jpg



1ttoj7.jpg



fpcys1.jpg



Mały detailing i stan obecny wnętrza…..



4j1hqr.jpg



2h67uxx.jpg



iz6qur.jpg



4zsqd.jpg



6pnkhj.jpg



jpvf5g.jpg



15s7wqq.jpg



69om4i.jpg



2q9e61d.jpg



s5wex4.jpg



jpe7o8.jpg



20z411f.jpg



Pojawiły się kolejne dwa kosmetyki na sezon tj


Chemical Guys Streak Free Window Clean


Shiny Garage Quick Detail Spray



2dhtxth.jpg



24vsdcm.jpg



2zhi7x1.jpg



Pozdrawiam FroS-t



iqlaac.jpg


Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jakie zaroweczki dales do DRL? a postojowki wyszly Ci bez problemu?bo ja juz mialem kilka podejsc do wymiany od strony kierowcy i zawsze sie konczą porazka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest, czego używasz do pielęgnacji skóry, muszę do swojej skompletować jakiś zestaw pielęgnacyjny i szukam sprawdzonych kosmetyków.

Czym robisz foty, jakaś stałka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postojówki LED bez problemu weszły aczkolwiek pomógł mi kolega bo nie mogłem moich łap tam włożyć :glupek2: :grin: , a DRL są to zwykłe żarówki z nałożonym filtrem, jest to bardzo intensywna biała barwa, efekt dość ciekawy na żywo i troszkę inaczej niż wszyscy mają :good:


Piękna jest, czego używasz do pielęgnacji skóry, muszę do swojej skompletować jakiś zestaw pielęgnacyjny i szukam sprawdzonych kosmetyków.

Czym robisz foty, jakaś stałka?

Na pierwszej stronie edytowałem jeden z postów i są tam wszystkie kosmetyki jakich używam, na chwile obecną skóra to:

Chemical Guys Vintage Leather Clean

Chemical Guys Vintage Leather Conditioner

Miałem tez Colourlock czy Zymol ale jakoś wole Auto Finesse i Chemical Guys,do zdjęć w chwili obecnej używam Pentaxa K-50, dziękuje za miłe słowa :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę ładnie Jędrka to przywiezie mi z Bukowiny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No śliczna ta twoja Audinka ale na żywo jeszcze lepiej wygląda :) , Pedancik

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę "dauna" na tym punkcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam przeglądać strony tematów jak ktoś cytuje cały post z dużą ilością zdjęć :facepalm: :facepalm: Kolego kedo666 wystarczy, że odpowiesz a nie cytuj wszystkiego bo w tematach robi się syf.

Sorki za OT FroS-t :wink:

A co do autka to aż miło popatrzeć jaka jest zadbana :kox: Wielki + dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz na pewno zobaczy Twoja wypowiedz i będzie tak miły i zrobi edycje swojej wypowiedzi :D :tongue4: usuwając te wszystkie foty z cytatu :D Thx shakal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione sorki chłopaki ;) faktycznie prawie strona ekstra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie posprzątałeś :decayed: Przydało by się wymienić nakładkę od ręcznego na pikowaną, ładnie by się prezentowała z gałą :naughty:

Po co Ci dwie naklejki audizine :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gała bedzie wymieniona bankowo :good: kiedyś dużo siedziałem na tym forum w sumie nadal siedzę i stąd naklejki, ale mam nadzieje że z Bukowiny przyjadą nasze ramki klubowe :tongue4:


Gała ręcznego oczywiście :grin::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilka mam nadzieje i wrzucam, w sobotę nie miałem czasu założyć springów :cry: , liczę że w tym tygodniu się uda, za dużo obowiązków i nie mam zbytnio czasu, potem zamawiam opony i na pokład kółka, chciałbym na początku kwietnia już mieć wszystko założone :glupek2:


Szukam pierdołowatych modów byle tylko wrzucić kilka fotek :nabijasie:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gała bedzie wymieniona bankowo :good:

ooo to wymieniaj, a ja wezmę Twoją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...