Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukająca przekładnia kierownicza - Gdzie oddać do regeneracji ?


Michales

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem w skrócie opisać swój problem z przekładnią kierowniczą i prosić Was o pomoc.

Przekładnia od trzech miesięcy stuka przy jeździe, płyn w zbiorniku od wspomagania jest cały czas na "max" czyli nie ubywa.

Cały czas się zastanawiam czy oddać ją do regeneracji - jeśli tak, to do jakiego warsztatu, czy ewentualnie kupić używaną.

Czy jest ktoś mi wstanie doradzić, może regenerował maglownicę w swoim aucie i jest z danego warsztatu bardzo zadowolony, chciałbym zapłacić nawet parę złoty więcej ale mieć pewność, że będzie to solidna robota i nie rozleci się po roku użytkowania auta.


Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem w skrócie opisać swój problem z przekładnią kierowniczą i prosić Was o pomoc.

Przekładnia od trzech miesięcy stuka przy jeździe, płyn w zbiorniku od wspomagania jest cały czas na "max" czyli nie ubywa.

Cały czas się zastanawiam czy oddać ją do regeneracji - jeśli tak, to do jakiego warsztatu, czy ewentualnie kupić używaną.

Czy jest ktoś mi wstanie doradzić, może regenerował maglownicę w swoim aucie i jest z danego warsztatu bardzo zadowolony, chciałbym zapłacić nawet parę złoty więcej ale mieć pewność, że będzie to solidna robota i nie rozleci się po roku użytkowania auta.

Pozdrawiam Michał

Kolego u mnie stukanie w zawieszeniu męczyło mnie od kupna auta też miałem regenerować magiel bo po wymianie wahaczy na lemy nic nie pomogło, luźny okazał się drążek kierowniczy (prawy) ten wkręcany do magla luz był może milimetr a stukanie było takie jak by zawieszenie miało się zaraz rozlecieć po wymianie mam cicho , także sprawdz sobie to odkręcić trzeba końcówkę drążka od zwrotnicy bo inaczej nie wyczujesz luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...