Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turboelita czy Tune-up


Matejus_93

Rekomendowane odpowiedzi

TuneUp na rynku jest bardzo długo, na jakim forum nie zapytasz zawsze go polecą i nikt nie będzie kwestionował wiedzy Roberta. ElYta na rynku jest bardzo krótko i już wielu do siebie zraziła, nie wiem na ile przedstawione historie są prawdziwe ale spróbuj znaleźć takie fuszerki w wykonaniu TuneUp.

Sam fakt że coś takiego odstawiają daje domyślenia, na fejsie chwalą się rzeczami które może nie są spartolone ale ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Niektórzy grzecznie piszą żeby to poprawili bo wstyd ale są też tacy którzy na piszą że to PRO robota. Im bardziej będziesz świadomy tym więcej będziesz miał pytań i wątpliwości. Poparz na wpisy, zdjęcia.. kto ich poleca ?

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trytki :D spawy też powalają.. nie lepiej było kupić jakiegoś gotowca ALU ? kwas swoje waży...

nie śledzę ich poczynań, nie znam wielu historii ale widzę że portfolio firmy jest bogate i ciekawe... ciekawe kiedy wypłyną kwiatki car masters (w końcu chłopaki się znają i trzymają, softy chyba robi ta sama osoba).

Były współpracownik Roberta (TuneUp) też w swojej firmie przyspawał IC do belki i nie jedno jeszcze u Roba sp... dlatego jak pisał teraz nowa jakość.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawny kolego...dawny :)

Od tej pory zawsze jeżdżę do Veg bauer service i zawsze jak tam jestem i ktoś zapyta o chipa to Krystian zawsze nikogo innego nie poleca tylko Ciebie :)


Teraz zupełnie inaczej jakosc u nas leci.

Nie wiem co tu chciałeś napisać czy jakoś u was leci czy inna lepsza jakość :question:


TuneUp na rynku jest bardzo długo, na jakim forum nie zapytasz zawsze go polecą i nikt nie będzie kwestionował wiedzy Roberta

Pamiętaj że na to zaufanie do ludzi pracowało dwóch ludzi Robert który jest nie kwestionowanym tunerem silników TDI i Krystian który mechanicznie auta z grupy VAG ma w jednym palcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, IC zapewne sam się przyspawał do belki.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bieniek napisal SoftCar maja 4x4 i ogarnieci chlopaki. Turboelita rowniez Robert ogarniety czlowiek choc przy pierwszym programie na seryjnym aucie nie zostalo posprawdzanych kilka rzeczy i byla strojona na niesprawnych Dv co zaowocowalo max 1 rokiem i turbiny zaczely ostro gwizdac bo przelawowywaly.. Kwestia co ka byc zrobione, w jakim aucie i jakim czasie. Bo terminy wszedzie dlugie.

Edytowane przez Jachyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert (tune-up) zainwestował w nową hamowanie DP, również z dostawką 4x4.


Turboelita rowniez Robert ogarniety czlowiek choc przy pierwszym programie na seryjnym aucie nie zostalo posprawdzanych kilka rzeczy i byla strojona na niesprawnych Dv co zaowocowalo max 1 rokiem i turbiny zaczely ostro gwizdac bo przelawowywaly.
czytasz czasem co piszesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tych kilka miesiecy czytałem uważnie posty. ponieważ jako neutralna osoba która chce podnieść moc swojego auta musiałem znaleść odpowiednią osobe która to zrobi POPRAWNIE a nie doprowadzi mnie oraz auta do ruiny(stawka jest wysoka)Cieszy mnie fakt ,ze w koncu pojawiła sie hamownia 4x4 .Bardzo dobrze ,ze w naszej wymianie informacji wziął udział gregor10 szkoda ,ze nie mieszka bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamownie 4x4 były ale podstawowy problem to operator, co wizyta to inne kreski.... Dyno.. od biedy może być choć ja w okolicy nie widzę dostatecznie długiej drogi na porządną kalibracje i pomiar, po za tym będziesz robił logi przy 200+km/h na drodze ? Cóż.. jedna z firm (w sumie 2 jeśli doliczyć kartuzy) pomiary wykonuje na 3jce.. zarzekając się że tak ma być ! Instrukcja jednak twierdzi że 3jka to za niski bieg, silnik nie ma swojej pełnej sprawności.

połowa tunerów nie wie że diesle na wyższych biegach potrafią przeładowywać bo nigdy nie robili pomiaru, 1,9 105 robią na 150-160 konia i nikogo nie obchodzi że turbo pier***a dostaje na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje (jak będzie $$ a z tym wiadomo jak jest ) podjechać do Tune up i zobaczyć ile tam koni zostało z tych 163 , bo czuję, że nie za dużo. Jak myślicie ile wezmę za same logi, z hamowanie silnika i sprawdzenie kondycji ? I ile mogą wziąć za doprowadzenie do samego ładu (nie licząc części )

(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i ja od tego bym chciał zaczac


Byłem dziś w TUNE UP szkoda,że nie mają jeszcze hamowni 4x4 Robert mówił ze miała być już pod koniec września i tak czeka wiec z nim i ja.

Więc zrobiliśmy malą diagnostyke z której wynikło ze mieszanka gazu jest za bogata natomiast benzyny za uboga 2 sonda nie zawsze działa i świece do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i ja od tego bym chciał zaczac

Byłem dziś w TUNE UP szkoda,że nie mają jeszcze hamowni 4x4 Robert mówił ze miała być już pod koniec września i tak czeka wiec z nim i ja.

Więc zrobiliśmy malą diagnostyke z której wynikło ze mieszanka gazu jest za bogata natomiast benzyny za uboga 2 sonda nie zawsze działa i świece do wymiany

Ile ci wyszła taka diagnostyka ? Możesz na priw napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna stawka 50zł kolego


normalna stawka 50zł kolego

szkoda tylko ,ze nie zajmują sie takze lpg wtedy nie trzeba by było jeżdzić do gazownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna stawka 50zł kolego

normalna stawka 50zł kolego

szkoda tylko ,ze nie zajmują sie takze lpg wtedy nie trzeba by było jeżdzić do gazownika

Wielka szkoda :( Mam właśnie auto na LPG, ale powiedzieli , że nie regulują je ani nic z taki rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i tak trzeba jeżdzić miedzy nimi i gazownikiem co nie dość,ze jest klopotliwe i moze generować niepotrzebne problemy choćby ewentualne spychanie winy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...