Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A5 2017/2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ta czerwona z filmiku to w 90% B9 i cos w tym stylu pewnie bedzie.

Mnie B9 stylistyka jeszcze nie do konca przekonuje ale pewnie z czasem sie to zmieni ;)

Natomiast ta zolta z pierwszego postu - katastrofa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszne jest to ,że krytykujecie auto nie na podstawie oficjalnych zdjęć tylko nieudolnych renderów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy tablet też dadzą

i oczywiście sterczący - a co tam

:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ch*jowe.

Za cenę nowego wolałbym kupić dwu letnie A5 2.0 TFSI 225KM z Quattro i S-tronic a potem reszte kasy przeznaczyć na program, wydech + IC co by dało spokojnie 300KM a do tego jakieś ładne koła i auto jak ta lala :D

Poza tym nie wiadomo do końca czy tutaj nie będzie jakiejś "niespodzianki" jak w przedlifcie z oliwą :P Może ten będzie nadmiernie wpierdalał płyn do spryskiwaczy :kox: Kto wie..

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy tablet też dadzą

i oczywiście sterczący - a co tam

:angry:

Witaj,

Jak już chcą być na bieżąco z trendami to jeszcze powinni powiększyć ten tablet i zrobić zakrzywiony po bokach jak w nowych TV :D

Paranoja...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież a5 to a4 coupe.. więc nawiązania na zewnątrz muszą być.. a środek na pewno znowu będzie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak z TTmk2 i mk3.Wizualnie na zewnątrz , odgrzewany kotlet ...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąć znaczek z atrapy, wyrównać lampy i........ mamy mondeo. Może to tylko zdjęcia i w realu będzie lepiej. Kierownica masakra, audi chyba zmierza w złym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na podobieństwo z Mondeo, a to Audi prezentowało modele z dużym grillem zanim Ford pokazał Mondeo. Jak zobaczyłem co Ford zrobił to myśle sobie - mocno sie wzorowali.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Generalnie dla mnie fajnie sie prezentuje na pierwszym renderze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sprzedaż nie będzie spadać wręcz przeciwnie. Audi i BMW wyznaczają nowe standardy, to one wychodzą z tym co się podoba, nawet jeśli na pierwszy rzut oka jest słabe. Tak miałem z e60, pamietam, że jak wyszło wszyscy mówili, że wyglada ja świnia z przodu ?, a proszę ile tego sie sprzedało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten środek z wystającym tabletem jakość mi nie podchodzi. Obecna wersja jest lepsza deska skierowana w stronę kierowcy.

Obecna wersja jest ponad czasowa.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaczyna juz tracąc myszka ale zgadzam sie układ deski fajniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ deski to jakoś mi się kojarzy z BMW :D i ich starszymi modelami których nigdy nie kupowałem (mimo, ze z zewnątrz mi się pdoobały) własnie ze względu na wygląd wnętrza.

Jeśli chodzi o dużą atrapę i porównywanie do mondeo, no kutwa, jakoś w fordzie im to wyszło i zarówno nowa fiesta i nowe mondeo po prostu wyglądają ...... ładnie. Niestety jakością nigdy nie dogonią audi/bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A5 też keślił Włoch, tak jak poprzednika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A5 też keślił Włoch, tak jak poprzednika?

Nie wiem czy makaroniarz ale jak dla mnie ten ktoś był najebany jak je kreślił :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi opublikowało taki filmik :
https://www.audi-mediacenter.com/de/pressemappen/audi-late-light-show-5963

W 35 sekundzie jest zdjęcie przodu Audi.

Czyżby nowe A5 ?? Ale czy nie za bardzo podobne do starego? no i raczej inne niż w tych spy photo zamaskowanych prototypów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już jedrekx zauważył/napisał A5 to A4 w coupe.
A co niby było 30 lat temu jak było Audi 80 b3/b4 w sedanie i w coupe? Różniło się to czymś stylistycznie od siebie w jakimś znaczącym stopniu? Nie, tak samo jak pierwsze A5 i A4 B8...

Fakt faktem nowy design Audi jest do d*py :facepalm:. a nowe q7 to porażka wg. mnie

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem nowe TT jest super , z A4 już się opatrzylem i mnie się bardzo podoba , Q7 jak to Q7 nigdy piękne nie było i nic tu się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.06.16 światowa premiera.

Sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...