Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A5 2017/2018


Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekaw na fotkach szpiegowskich szału nie ma . Zobaczmy jak wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Premiera nowego Audi A5 została zaplanowana na 2 czerwca, a więc to najwyższy czas na pierwsze teasery. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia w formie animacji GIF, które prezentują kilka detali z nowej generacji.

Dowiadujemy się z nich przede wszystkim, że nowy model zostanie wyposażony w Audi Virtual Cockpit, czyli w pełni cyfrową deskę rozdzielczą. Takie rozwiązanie pojawiło się już w nowym modelu TT, Q7, R8, a ostatnio nawet w A4. Zamiast klasycznych zegarów umieszczono 12,3-calowy wyświetlacz, który prezentuje różne informacje.

Kolejne, ujawnione zdjęcie prezentuje kawałek linii nadwozia, a trzeci obrazek przedstawia nowy silnik TDI V6 o pojemności trzech litrów. Jednostka, która trafi pod maskę nowego A5 będzie się legitymować mocą 218 i 272 KM. Słabsza wersja zaoferuje maksymalny moment obrotowy o wartości 400 Nm, a mocniejsza 600 Nm, dostępne już przy 1500 obr./min.

Pierwsze egzemplarze nowego A5 trafią do klientów jesienią tego roku. Niedługo po tym zostanie zaprezentowana mocniejsza wersja S5. Tam pod maską pojawi się turbodoładowany silnik V6 o pojemności trzech litrów. Jednostka zaoferuje moc 354 KM i 500 Nm. W połowie przyszłego roku gama zostanie uzupełniona modelem RS5 z silnikiem V6 wspomaganym przez technologię e-turbo. Silnik powinien rozwinąć 480 KM. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py nie urywa - obecna wersja ladniejsza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie oglądania Live i jak dla mnie bez szału (czyt. BARDZO SŁABO )

Poprzednie obie wersje o wiele bardziej mi się podobały.

Nie ma ten nowy model w sobie tej "agresji" jaką zawsze miały A5tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tył zbliżone stylistyką do a4b9, przód trochę "spłaszczony" jak nowe bmw 3 i 4 - moim zdaniem ładny ale nie agresywny i szału nie ma

-osobiście czekam na wersje 5 door :)

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogromne rozczarowanie. Może technologicznie nowe Audi są w TOP tak stylistyka w ogóle do mnie nie przemawia wraz z cenami. Po spapranym Q7, A4, przyszła pora na A5. Mam tylko nadzieję, że A8 nie zostanie schrzanione jako kolejne. Stylistycznie dużo bardziej mi się podoba seria 4 i C coupe a także Lexus. Wielka szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.audi-mediacenter.com/de/audimediatv/video/sportliche-eleganz-das-neue-audi-a5-und-s5-coupe-1767

Jak zwykle jest ewolucja a nie rewolucja. Mysle ze trzeba będzie się przyzwyczaić. Na razie moja obecna bardziej mi się podoba :)

Edytowane przez malik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi stanowczo powinno zmienic projektanta, wszystko klepią na jedną nutkę, auta straciły charakter :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedyś miały dla jednych to wada dla innych zaleta.

Dla mnie z tylko OK , z bocznego profilu OK za to przód mi kompletnie nie leży.Jakies takie naleciałości z Prologa które sobole nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ladna ,tyl nawet bardzo ,ale niestety sprawdzilo sie moje przeczucie co do przednich lamp ...

Kompletnie mi nie leza ,fajnie ze nie maja tych szpiczastych rogow u dolu jak w A4 ,ale ta gorne zaokraglenie i wciecie w masce ... psuje mi caly przod :unsure:

Srodek jak srodek ,tutaj zaskoczenia nie ma ,na pierwszy rzut oka to ja nie widze zadnych roznic w stosunku do A4 ,ja poki co nie moge sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba, szczególnie przód. Nie robi na mnie takiego wrażenia, jak poprzednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź widziałem poprzednią wersję pierwszy raz to było łaaaał. Bardzo mi się podobała .

Obecny model średnio brak emocji.

Przód i środek nie podoba mi się . Jedynie tył jest ok i kierownica.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki se - wcześniejsze ładniejsze i groźniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


.

http://moto.pl/MotoPL/51,88389,20176207.html?i=0

jakoś mam wrażenie, że środek jest mocno be-dziewiątkowaty

znowu zrobili kopiuj - wklej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...