Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jasno niebieski dymek przy ok. 2000 obrotów


Jancio77

Rekomendowane odpowiedzi

;( wymieniłem już dosłownie wszystko pompa , wtryski nadal ten niby niebieskawy dymek . Przy 2000 obrotów leci pełno niby niebieskiego dymu i czuć delikatne szarpnięcia silnikiem , gdy przekraczam 2000 obrotów szarpnięcia ustają ale dymu jest nadal dużo . Sądzę , że zalewa mi silnik , ....... sam juz nie wiem co to może być . Robiłem VAG-a nie ma żadnych błędów...

CO to może być :mysli:

Jeśli Ktoś może wie co może być przyczyną piszcie i z góry WIELKIE DZIĘKI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: było o tym pełno...

Ale tak w skrócie, jak masz niebieski dymek to nie ciekawie, masz zmartwienie... A przyczyn może być wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :confused4:

chodzi Ci o to czy pobiera olej właśnie , że nic ??? :mysli:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:44_________________________________________________a jeszcze jedno mój znajomy podsunął mi taką myśl , że może walnięty jest czujnik wału obrotowego ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VAG-u nie wykrywa błędów :confused4:

zrób logi i wklej na forum,jak ci radził topor :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________wtedy postaramy sie pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem VAG-a dopiero co wrócilem zły kont ustawienia wtrysku , możliwe , że walnięty przepływomierz .

Jutro będę wiedział dokladniej zostawiłem Bryczke u mechanika :disgust:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 16:53_________________________________________________PS co do ODMY to masz racje z moja jest i tak wszysko ok :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...