Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wróciłem z Francji i będąc na Lazurowym wybrzeżu odwiedziłem Monaco w dzień wyścigu i powiem Wam że dżwięk bolidu przy małych prędkościach to nic ciekawego ale stałem od toru około 6 metrów w miejscu gdzie jadą około 220k\h może więcej i byłem pod dużym wrażeniem dla mnie bomba ,bolidy na żywo są piękne ale wolę je słyszeć niż widzieć:thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Panowie już na stacji kolejowej próbowali sprzedawać koreczki do uszu ale nie było to potrzebne,dla tych co nie wiedzą Monaco jest zamknięte dla ruchu samochodowego 4 dni najlepiej jest dojechać autem jak najbliżej [ja dojechałem do Niceii] potem pociąg wszystko sprawnie tłoku nie było-ale klimat był .

A pobieraja jakies oplaty za ogladanie wyscigu? Jak to sie odbywa? Wiadomo ze sa bilety na trybuny, ale jest tez opcja free??? :slina: Mozesz cos wiecej powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wróciłem z Francji i będąc na Lazurowym wybrzeżu odwiedziłem Monaco w dzień wyścigu i powiem Wam że dżwięk bolidu przy małych prędkościach to nic ciekawego ale stałem od toru około 6 metrów w miejscu gdzie jadą około 220k\h może więcej i byłem pod dużym wrażeniem dla mnie bomba ,bolidy na żywo są piękne ale wolę je słyszeć niż widzieć:thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Panowie już na stacji kolejowej próbowali sprzedawać koreczki do uszu ale nie było to potrzebne,dla tych co nie wiedzą Monaco jest zamknięte dla ruchu samochodowego 4 dni najlepiej jest dojechać autem jak najbliżej [ja dojechałem do Niceii] potem pociąg wszystko sprawnie tłoku nie było-ale klimat był .

A pobieraja jakies oplaty za ogladanie wyscigu? Jak to sie odbywa? Wiadomo ze sa bilety na trybuny, ale jest tez opcja free??? :slina: Mozesz cos wiecej powiedziec?

Najtańszy bilet do kupienia na miejscu był za 40 euro ale to był widok z ulicy duża odległość od toru czyli słabo ,potem była trybuna za 70 euro ogólnie znależć miejsce bez płacenia jest bardzo trudne bo zasłaniają płotami wszystko żebyś nic nie widział i poszedł kupić bilet ,najlepszy sposób to wynająć sobie pokój z widokiem na tor z ceną różnie ja znalazłem miejsce bardzo blisko ale jak się więcej ludzi zebrało to gliniarze marudzili że przejście blokujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica i Maciek Szczepaniak z najlepszym czasem po dwóch obowiązkowych przejazdach odcinka testowego Rajdu Włoch. Za polską załogą widnieje tercet Volkswagena i Henning Solberg, który jako jedyny wykonał trzy przejazdy.

To bardzo miły początek, ale oczywiście nie ma co się nakręcać. To „tylko” odcinek testowy – ledwie 4,3 km trasy, na której nie walczy się o punkty. Prawdziwa rywalizacja rozpoczyna się właściwie jutro – na dziś zaplanowano tylko krótki, uliczny prolog w Cagliari (1,3 kilometra, start o 21:08).

1. Kubica/Szczepaniak (Fiesta WRC) 3.35,4

2. Ogier/Ingrassia (Polo WRC) +0,1

3. Latvala/Anttila (Polo WRC) +0,3

4. Mikkelsen/Floene (Polo WRC) +1,0

5. Solberg/Minor (Fiesta WRC) +1,7

6. Meeke/Nagle (DS3 WRC) +3,4

7. Neuville/Gilsoul (i20 WRC) +3,5

8. Hirvonen/Lehtinen (Fiesta WRC) +4,4

9. Ostberg/Andersson (DS3 WRC) +5,1

10. Paddon/Kennard (i20 WRC) +5,5

11. Evans/Barritt (Fiesta WRC) +5,9

12. Hanninen/Tuominen (i20 WRC) +6,7

13. Al-Qassimi/Patterson (DS3 WRC) +12,9

14. Prokop/Tomanek (Fiesta WRC) +17,1

15. Melicharek/Melicharek (Fiesta WRC) +29,9

Trzymamy kciuki :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyscig:kox: Szkoda mi Pereza bo walczył pięknie:good: Massa za bardzo sie spial ale szczęśliwie sie i tak dla niego skończyło:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masie niestety bardzo często zdarzają się jakieś głupie kraksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, to była jego wina, z resztą Perez został ukarany cofnięciem o 5 miejsc do GP Austrii (zmiana linii jazdy na hamowaniu, a co za tym idzie zajechał drogę Massie).

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10372333_716977045032565_2676910092401859966_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze przez wycieczkę do Paryża ominął mnie fajny wyścig :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze przez wycieczkę do Paryża ominął mnie fajny wyścig :kwasny:

Obejrzyj jakąś powtórkę bo naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie?

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Tak przy okazji....

aryhuba6.jpg

EAU ROUGE

...na żywo to mega wzniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie z neta można ściągać. Ja ostatnio tak robiłem, ale trzeba było chwilę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...