Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mercedes stracił sporo punktów na dzisjejszym niepotrzebnym wypadku:-( no i verstapen ,który niesamowicie zadebiutował w red bulu:-) brawo dla niego:-) chciaż moim ulubieńcem jest ice man ,który niestety był tylko drugi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz o Hamiltonie i Rosbergu?

Dokładnie. Ale można powiedzieć " its racing". Głupio że sytuacja miała miejsce przed prawym zakrętem. Hamilton chciał Rosberga z prawej wziąść , ale tez zamknął okienko i Hamilton odbił na trawę zamiast zahamować - refleks i tyle- nie ma co nad tym debatować. Ale wtedy ta sytuacja nie była juz do uniknięcia, bo Hamilton nie umiał hamować , podczas gdy Rosberg musiał zahamować przed zakrętem i wtedy go Hamilton wybił. It's RACING- i tyle.

Ale Versappen zaskoczył tym jak długo dał radę jechać na jednych oponach. Jak się nie mylę to około 30 okrążeń, dlatego też wygrał. Świetny obrót sytuacji- to był wyścig za jakim tęskniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz o Hamiltonie i Rosbergu?

Dokładnie. Ale można powiedzieć " its racing". Głupio że sytuacja miała miejsce przed prawym zakrętem. Hamilton chciał Rosberga z prawej wziąść , ale tez zamknął okienko i Hamilton odbił na trawę zamiast zahamować - refleks i tyle- nie ma co nad tym debatować. Ale wtedy ta sytuacja nie była juz do uniknięcia, bo Hamilton nie umiał hamować , podczas gdy Rosberg musiał zahamować przed zakrętem i wtedy go Hamilton wybił. It's RACING- i tyle.

Ale Versappen zaskoczył tym jak długo dał radę jechać na jednych oponach. Jak się nie mylę to około 30 okrążeń, dlatego też wygrał. Świetny obrót sytuacji- to był wyścig za jakim tęskniłem.

Kimi miał 1 kółko mniej na tych samych gumach :wink:

Widac było że chłopak zawiedziony bo nie wiele brakowało a by wygrał. Niestety jednak napęd ferrari za słaby do wygrywania z Mercedesem :kwasny:

Jakie wrażenia po gp monaco? Zwycięstwo podarowane przez ekipe z pit stopu red bull :facepalm: Vettel nie mógł sobie z Perezem poradzić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł, a tu takie niusy!!! Wąski, kiedyś w Bukowinie opowiadałeś o tym co się teraz dzieje, czapki z głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2018 o 13:41, mech15 napisał:

Oł je. Robert wraca!!! :D

Wraca na ławkę rezerwowych. Jakieś typy co do Albert Park?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirotkin sobie w kwalifikacjach strzelił w kolano.... I to z armaty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca na ławkę rezerwowych. Jakieś typy co do Albert Park?
Na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z kim pisać, każdy trening, Q, i wyścig obejrzany :)

 

W przyszłym sezonie wybieram się na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat umarł rok temu a mamy już 2 wyścigi nowego sezonu. Póki co Mercedes poza zasięgiem i wygląda na to, że Hamilton zmierza po kolejnego mistrza. Ferrari od początku dramat, wczorajszy wyścig i wykluczenie Vettela na starcie to już nawet ciężko komentować. Wyścig wyglądał tak jak pewnie będzie wyglądał sezon. Mercedes z przewagą bez jakiejkolwiek walki o 1 miejsce. Z tyłu trochę ciekawiej ale osobiście wolę jednak walkę na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat nuż kaput ale napisze a co :wink:

Nie wiem czy ktoś oglądał wczorajszy wyścig ale było to coś czego jeszcze nie widziałem. Trochę za sprawą organizatorów a trochę za sprawą samych zawodników.

Ale było co pooglądać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam F1 regularnie i już w piątek na treningach obstawialiśmy z kolegą ile będzie SC i czerwonych flag na quali i wyścigu bo tam wypadnięcie z toru to 95% szans na SC ale ostatecznie i tak nie było źle ;) 
Sam wyścig na prawdę widowiskowy i szkoda, że został już tylko jeden w tym sezonie bo oglądając F1 przez chyba 5 ostatnich lat to z sezonu na sezon było coraż gorzej - dominacja mercedesa, tytuły rozstrzygane kilka wyścigów przed końcem sezonu i ogólnie tak średnio widowiskowo. Na szczęście sezon 2020 ze względu na pandemię i wszystkie perturbacje wniósł sporo zamieszania i F1 znowu mogła zacząć cieszyć przeciętnego fana a w 2021 to już na prawdę jest co oglądać - takie moje skromne zdanie :) Mam nadzieje, że nowe przepisy na 2022 tego nie zepsują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Skowrix napisał:

Oglądam F1 regularnie i już w piątek na treningach obstawialiśmy z kolegą ile będzie SC i czerwonych flag na quali i wyścigu bo tam wypadnięcie z toru to 95% szans na SC ale ostatecznie i tak nie było źle ;) 
Sam wyścig na prawdę widowiskowy i szkoda, że został już tylko jeden w tym sezonie bo oglądając F1 przez chyba 5 ostatnich lat to z sezonu na sezon było coraż gorzej - dominacja mercedesa, tytuły rozstrzygane kilka wyścigów przed końcem sezonu i ogólnie tak średnio widowiskowo. Na szczęście sezon 2020 ze względu na pandemię i wszystkie perturbacje wniósł sporo zamieszania i F1 znowu mogła zacząć cieszyć przeciętnego fana a w 2021 to już na prawdę jest co oglądać - takie moje skromne zdanie :) Mam nadzieje, że nowe przepisy na 2022 tego nie zepsują 

Wyścig nie był widowiskowy tylko poyebany, dzięki sędziom, zawodnikom..., żeby nie czerwone flagi i stłuczki to by była procesja od startu do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor bardzo szybki i trudny to fakt. Niestety trochę chore podejście sędziów w całym sezonie w tym roku. Hamilton dostaje 10sek za wyrzucenie Verstapena na Silverstone gdzie i tak inkasuje kpl punktów a tutaj Verstapen hamuje "za mało konsekwentie" po czy Hamilton w niego uderza i Verstapen dostaje 10sek kary.  Walka zacięta pierwszy raz od 2019r gdzie Ferrari też było blisko. Hamilton w Abu Zabi wygra na pewno. Tor sprzyja szybkim na prostym bolidom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verstapen hamował tak żeby za 15s wyprzedzić Hamiltona, na co ten nie chciał się nabrać i się trochę zagapił. Mało tego Verstapen jak wyprzedza to spie....ć z drogi "dziady" bo będę wyprzedzał, kierowcą nie jest złym ale jeździ zero - jedynkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...