Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lustrzanka cyfrowa - jaka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Semiprofesionalny D90. Od ośmiu lat. :thumbup1: Leciwy, ale cały czas daje rade :). Brakuje czasami obracanego monitorka. Za dwa kola idzie wyrwać z fajnymi Nikkorami.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=nikon+d90&bmatch=s0-ele-1-4-0622

Ale dzisiaj pewnie wybrałbym jednak hybrydę. Nieporęczne to cale tałatajstwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem bezlusterkowca :) Olumpus M5. Fotki rewelacja i co najważniejsze to jest lekki :)

Edytowane przez ernius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo mam d90 od kilku lat i naprawde swietny sprzet. kilka razy mialem juz go sprzedac ale jednak został i nie zaluje. naprawde fajny spzet ale jak ktos nie potrzebuje lustrzanki to faktycznie lepiej jakąś hybryde. Niektórych moze zniechecic ciezar lustrzanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledzy jakie jeszcze polecacie lustrzanki 2tys? Nie mam żadnego upatrzonego modelu Ale myślałem o pentaxie k-30

Pentax jest na prawdę dobry mimo że mało reklamowany.


A dlaczego nie Nikon d5200

Dajcie spokój z tymi Nikonami :D Jak zakupiłem Sony alfa to przez pierwszy tydzień myślałem że zrobiłem błąd, bo siostra miała nikona. Teraz tylko się z niej śmieje jak musi coś dokupić do tego nikona :grin: Jakość zdjęć jest identyczna ;) Nigdy już nie zmienię alfy na coś innego :thumbup1:

Co do hybryd, jednak wciąż mają zbyt małą czułość matryc no i ten stały obiektyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...