Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowinikow forum. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 z początku produkcji 1994r 1.6

Autko posiadam od niedawna bo od września 2015r. Jest wyjątkowa pod tym wzgledem ze kupiłem ją z przebiegiem 112tys km od pierwszego własciciela :D teraz ma lekko ponad 117tys km :D Generalnie jestem z samochodu bardzo zadowolony, dotychczas nie miałem z nią problemow, jedyne co to wymieniłem dwa wahacze i wymiana filtrow i oleju. Auto jest bardzo fajne aczkolwiek chciałbym je troszke usprawnic. Mianowicie posiadam dosyc "biedną" wersje, elektryczne to ma tylko lusterka i szyberdach xD i chciałbym o ile to wykonalne zrobic elektryczne szyby i klimatyzacje oraz inne mody ktore usprawniłyby moją B5tke :D

Pozadrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy serdecznie, na forum znajdziesz mnóstwo porad dotyczących usprawnienia swojego B5, powodzenia życzę i bezawaryjności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum!

Dzięki za przyjęcie:) Audi jeszcze nie posiadam, mam nadzieje, że wkrótce się to zmieni.

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z grzaniem lusterek audi b7 potrzebuję osoby z wagiem która przez moduł komfortu odpali je najlepiej tak do 20 km od Gliwic.bardzo pilne.pozdrawiam 667 483 166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Od roku posiadam A4 B8 Avant, i potrzebuję kilku informacji.

Mam nadzieje że pomożecie :)

Pozdrawiam.
Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Od niedawna jestem posiadaczem A4, czytam, czytam i czytam to furum i pewnie jeszcze długo będę czytał aż ogarnę o co chodzi z tą moja furą, bo na razie to wszystkie skróty i kody których używacie zabierają mi dwa razy więcej czasu na rozkminienie tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...