Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hydrowosk jaki?


Lucas21

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo by profesjonalne nie było to nadal ciągnięcie silikonową powierzchnią po lakierze. Nie sama w sobie rysuje, tylko to co pod sobą ciągnie dociskając do lakieru, co niekoniecznie widzisz. Powstające rysy to nie drahy do podkładu tylko mikroryski, których jest potem coraz więcej i lakier staje się matowy albo cały w 'kółkach' na słońcu. Równie dobrze mógłbyś w ten sposób polecać mycie auta szczotką ze stacji paliw.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, devilosek napisał:

Kwestia podejscia tematu i właściwego stosowania. ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Pokaż to Twoje cudo.  Jeśli takie rady dajesz w dziale autodetailingu to rzeczywiście będzie lepiej jak przestaniesz się udzielać... Aż strach pomyśleć jakie rady możesz dawać w innych podforach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powiedzieć że lakier rysuje się od myjacej gąbki ludzie nie przesadzamy. Ale widzę to sporo kulturalnych osób. Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie co ciągnie to chyba logiczne po dokładnym umyciu samochodu wodę ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, devilosek napisał:

Równie dobrze można powiedzieć że lakier rysuje się od myjacej gąbki ludzie nie przesadzamy. Ale widzę to sporo kulturalnych osób. Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Poczytaj trochę to może zrozumiesz pewne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powiedzieć że lakier rysuje się od myjacej gąbki ludzie nie przesadzamy. Ale widzę to sporo kulturalnych osób. Pozdrawiam [emoji4]

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Mycie auta gąbka to zbrodnia. Tak samo jak ta ściągaczka. Do osuszania używam Fluffy dryer i na prawdę daje radę. Z budżetowych to spróbowałem ręcznika z firmy K2 i też jest ok. Cena 14 zł.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, devilosek napisał:

A odnośnie co ciągnie to chyba logiczne po dokładnym umyciu samochodu wodę ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie poza wodą, czego nie widzisz trzesz po różnych drobinkach metalicznych, smolistych, ziarenkach itp. Pokaż zdjęcie swojego lakieru w słońcu albo z flashem i zobaczysz co się dzieje z lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wycieraczki to obok Plaku leżą w markecie bo nie moge znalezc ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, FroS-t napisał:

Te wycieraczki to obok Plaku leżą w markecie bo nie moge znalezc ?:decayed:

W Polsce tego nieznają to niemiecka produkcja i tylko dla wybracow. Ale koniec OT.  @Denis zrób porządek z tymi postami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, devilosek napisał:

Samo wycieranie może powodować rysy pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Musisz przyswoić sobie kolego pojęcie Auto Detalingu, a wycieranie auta gumowa scigaczka na pewno w tym zagadnieniu się nie znajduje, przewaga puszystych, chłonnych reczników o dużej gramaturze nad gumowymi wycieraczkami jest prosta, jakiekolwiek pozostałości które sa na lakierze zostają wchłoniete do srodka we włosie, a nie sa ciagniete po lakierze, dziala to na takiej samej zasadzie jak rekaiwca, czy pady do mycia auta, obok budzetowego Fluffy to jak Ci nie szkoda kasy to kup sobie recznik typu Aqua Deluxe od Auto Finesse to zrozumiesz roznice.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...