Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hydrowosk jaki?


Lucas21

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam osuszacza do stosowania ma karoserii po umyciu żeby usunął całkowicie wodę z karoserii i pozostawił lakier bez zacieków. Tylko żeby można było rozpylić w pianownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szukam osuszacza do stosowania ma karoserii po umyciu żeby usunął całkowicie wodę z karoserii


tez takiego szukam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam osuszacza do stosowania ma karoserii po umyciu żeby usunął całkowicie wodę z karoserii

tez takiego szukam ;)

Witam,

Dołączam się do pytania.

Jaki hydro-wosk po umyciu auta na myjce bezdotykowej polecicie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stich

Widzę koledzy nie załapali sarkazmu ;)

Dobry quick detailer powinien załatwić sprawę (+ ręcznik oczywiście)

Do wyboru:

ADBL QD1

AF Finale

SONAX BSD

Poorboy QD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie wody się nie da usunąć, są środki, które wspomagają osuszanie. Ogólnie z dodatkami odpowiednich polimerów.

Tu masz dwa wyjścia albo szampony - bardzo dobry polecenia jest ADBL Shampoo. albo właśnie hydrowoski zwane też osuszaczami albo CarPro Hydro2 albo Gyeon WetCoat - rozpylasz na mokre auto i spłukujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do pianownicy nic :) ? Mam hydrowosk z Sonaxa w atomizerze i ok jest, spryskuję woda rozbijana jest na krople i do wytarcia ręcznikiem i połysk jakiś tam jest :) W lato biore się konkretnie za polerkę już, ale póki co myślałem nad jakims hydrowoskiem właśniea

coś takiego jak rozpylić, do atomizera przelewać i spryskiwać?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5354292340&ref=last-visited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu uderzyłeś w produkt, który nie jest dla detailerów... więc nie oczekuj, że ktoś to siedzi w temacie wypowie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że większość hydrowoskow ma odczyn kwaśny i jezeli masz położona jakąś powłoke na samochodzie tj. Twardy wosk ,to poprostu zaraz tego nie będziesz miał na audicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak zwykle zielony a taki wosk w płynie zeby psiknąc całe autko poleciec recznikiem i zlapać jakiś tam pozytywny efekt to się zowie ?? :D

jeśli można prosić o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quick detailer np. Shiny garage morning dew lub meguaris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy QD z płynnymi woskami to inne produkty o innym przeznaczeniu.

jazzman - jaką kwotę chcesz na to przeznaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem tylko przyklad dla amaradaar co mógłby użyć. Osobiście stosowałem te dwa produkty i dla przeciętnego użytkowania moim zdaniem są wystarczające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować ja stosuję silikonowy zbierak który kilkoma machnieciami zbiera ponad 90 procent wody później tylko szmatką przetrzeć z mikrofibry i autko suche.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sposób praktycznie nie kosztuje a efekt znakomity iw szybkim tempie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaczka do szyb po lakierze? Serio...? Poświeć sobie lampą albo wystaw na słońce ten lakier i nie dawaj więcej takich rad :facepalm:

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2016 o 21:11, Lucas21 napisał:

Panowie szukam osuszacza do stosowania ma karoserii po umyciu żeby usunął całkowicie wodę z karoserii i pozostawił lakier bez zacieków. Tylko żeby można było rozpylić w pianownicy?

Zobacz na produkt Fireball Fireball Hydrophobic Premium Active Snow Foam to aktywna piana którą za pomocą pianownicy aplikujesz na lakier po myciu. Dość fajne kropelki się pojawiają i sporo łatwiej jest osuszyć lakier po spłukaniu tego niż lakier na którym nie ma nic i tej hydrobowości wgl nie ma.

 

Godzinę temu, devilosek napisał:

Po co kombinować ja stosuję silikonowy zbierak który kilkoma machnieciami zbiera ponad 90 procent wody później tylko szmatką przetrzeć z mikrofibry i autko suche.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Stosuj dalej, a za jakiś czas będziesz pytał jak usunąć te rysy które porobiłeś. I pewnie bedziesz chciał żeby to było tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kolega negatywnie nastawiony cóż każdy robi jak uważa za stosowne ja cię do niczego nie przekonuje.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna sciagaczka do szyb. Tylko prof sciagaczka do wody z lakieru niemieckiej produkcji ;) tak poza tym żadnej rysy nie zauważyłem. Ale ok już się nie udzielam w tym temacie a

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...