Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dla przestrogi wszystkich przed mechanikiem HYZNE


Czokla001

Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam wszystkim pana mechanika z Hyżnego , gość może i ma pojecie do wszystkiego i ogarnia dużo rzeczy ale za to nie potrafi poszanować samochodu naprawianego , tzn , w moim przypadu przy wymianie maglownicy i kilku innych rzeczy porysował mi większą część błotnika , połamał podszybie plastikowe i uświnił auto w środku , dosłowny brak poszanowania !! oczywiscie wymówka ze to nie jego wina bo niby zakładał maty i ma wszystko na monitoringu , na dodatek trzymał mi auto ponad 1,5 tygodnia i z dnia na dzien mówiąc ze juz dziś i za godzine itd .. bedzie gotowe a w miedzy czasie robił inne samochody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

R7 Jarek twoje tereny

ja jezeli chodzi o mechanika to u siebie w Jarosławiu zostawiam na proste roboty takie jak wymiana oleju , klocków i itd. A grubsze rzeczy to jadę do Nowego Sączą , bo tutaj w Jarosławiu to jest tak jak mówisz w Hyżne

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328320-serwis-auto-wozniak-kamionka-wielka-ul-mszalnica-317/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc mieszka na tej starej drodze co sie skreca na przeciwko kościoła w hyznym ,po grubszych ogledzinach mojego auta doszły inne uszczerbki takie jak polamane podszybie i kołek od obudowy filtra który trzyma ja , bycmoze ze to jego pracownik to zrobil tego sie pewnie nie dowiem

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7 Jarek twoje tereny

ja jezeli chodzi o mechanika to u siebie w Jarosławiu zostawiam na proste roboty takie jak wymiana oleju , klocków i itd. A grubsze rzeczy to jadę do Nowego Sączą , bo tutaj w Jarosławiu to jest tak jak mówisz w Hyżne

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328320-serwis-auto-wozniak-kamionka-wielka-ul-mszalnica-317/

Tak, znam ale z racji iż mieszkam kilkaset metrów dalej nie będę zabierał głosu.

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Ja miałem u tego samego "mechanika" problem, który był przez niego bardzo, ale to bardzo długo naprawiany, niestety bezskutecznie. Nie będę tu opisywał dokładnych szczegółów bo tego nie da się opisać, ale również przestrzegam wszystkich bo naprawa samochodu u tego nie mającego pojęcia mechanika spowoduje wzrost kosztów naprawy.

W moim przypadku należało dołożyć dodatkowo 14 tyś zł. Wymienię tylko kilka: kable wysokonapięciowe lutowane (na izolację zabrakło) brak jakichkolwiek mocowań kabli wszystko przetarte, nie prawidłowa diagnoza i co z tym związane niepotrzebne, nieskuteczne naprawy podzespołów. Wszystko to dzięki braku wiedzy w temacie mechaniki i elektroniki, ale oczywiście cytuję "rogi wyszły" słynne hasło które każdemu powtarza!!!

Wiadomo, że temu panu brakuje podstaw których uczą w szkole: TERMINOWOŚCI, PROFESJONALIZMU (po za kamerami które są jedynie do jego wglądu), dokumentu potwierdzającego pobranie nienormalnych kwot za naprawę, a co z tym związane GWARANCJI na wykonaną usługę.

Brak słów do tego człowieka, myślę że kiedyś trafi na odpowiedniego klienta, który zakończy tę sprawę jak by należało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Witam wszystkich,

Ja miałem u tego samego "mechanika" problem, który był przez niego bardzo, ale to bardzo długo naprawiany, niestety bezskutecznie. Nie będę tu opisywał dokładnych szczegółów bo tego nie da się opisać, ale również przestrzegam wszystkich bo naprawa samochodu u tego nie mającego pojęcia mechanika spowoduje wzrost kosztów naprawy.

W moim przypadku należało dołożyć dodatkowo 14 tyś zł. Wymienię tylko kilka: kable wysokonapięciowe lutowane (na izolację zabrakło) brak jakichkolwiek mocowań kabli wszystko przetarte, nie prawidłowa diagnoza i co z tym związane niepotrzebne, nieskuteczne naprawy podzespołów. Wszystko to dzięki braku wiedzy w temacie mechaniki i elektroniki, ale oczywiście cytuję "rogi wyszły" słynne hasło które każdemu powtarza!!!

Wiadomo, że temu panu brakuje podstaw których uczą w szkole: TERMINOWOŚCI, PROFESJONALIZMU (po za kamerami które są jedynie do jego wglądu), dokumentu potwierdzającego pobranie nienormalnych kwot za naprawę, a co z tym związane GWARANCJI na wykonaną usługę.

Brak słów do tego człowieka, myślę że kiedyś trafi na odpowiedniego klienta, który zakończy tę sprawę jak by należało!!!

na szczęście ja już wyleczyłem się od takich magików , mechaników i elektryków :).

trzymam się tylko wyłącznie w klubie :):hi:

też miałem takich którzy tylko wskażą palem że to trzeba wymienić a nawet nie dotykali to palcami i nie musieli otwierać maski :facepalm: albo wymienią to co nie trzeba a w ten czas wydałem ponad 5.tyś.zł za darmo a nie licząc za robotę.

polecam kolegę Sumoss :hi: który ze wszystkich mechaników których ja znam on jedyny znalazł przyczynę w moim aucie :)

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...