Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30/8/2017 o 18:59, aloevera96 napisał:

mrrr.... chciałabym złapać takiego na "stopa" ;)

daj znać w którym kierunku jeździsz.... postaram się miec po drodze:jerk:

Że co niby?? :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was klubowicze ? postanowiłem kupić sportowe auto i no wielu miesiącach przemyśleń mój potencjalny wybór zależyl się do dwóch modeli audi r8 plus i mercedes amg gt s. Mam więc pytanie do autora wątku, który ostatnio jeździł tymi autami : które mi auto bardziej poleca? Mercedes mi się minimalnie bardziej podoba  wizylualnie ale boję się tego tylnego napędu przy mocy ponad 500 km a za audi przemawia centralny  silnik, napęd i większą ilość nowoczesnych rozwiązań. Zalezy mi aby auto dało się używać na codzień i było w miarę komfortowe ( komfortowe oczyiscie jak na supercar) no i szybkie  ?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z racji tego że już zakończyłem zmagania z R8 w różnych wydaniach i na dniach oddaję je nowemu właścicielowi kilka słów podsumowania.

 

wersja po modach nr 1 od marca do maja

 

20170326_102923_resized_2.jpg

received_1772911373018927.jpeg

received_1772911579685573.jpeg

received_1772911596352238.jpeg

received_1772911636352234.jpeg

received_1772911649685566.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec fotki czasów jakie robiło R8 seria pierwsze zdjęcie, po modach kolejne. W przyszłym tygodniu odbieram nowe autko do zabawy, a w lutym daily cara ale o tym będzie już w następnych wątkach :wink:

20160719_202501_resized.jpg

20160811_205322_resized.jpg

20160811_205425_resized.jpg

20160811_205443_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonie domyślam się że byłeś zakochany w tym R8 ale zdradzisz może które z twoich posiadanych aut wspominasz najlepiej po R8? nie chodzi mi o szczegóły tylko tak ogólnie pytam jeśli byś mógł wymienić swoje ulubione 3 auta które posiadałes;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko setup nr 2 był najlepszy, zaś ostatni stracił urok przez te zmiany dyfuzorów, spoilera... ale to właścicielowi ma się podobać ;) 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Marek24 napisał:

Szymonie domyślam się że byłeś zakochany w tym R8 ale zdradzisz może które z twoich posiadanych aut wspominasz najlepiej po R8? nie chodzi mi o szczegóły tylko tak ogólnie pytam jeśli byś mógł wymienić swoje ulubione 3 auta które posiadałes;)

Sporo tego było, ale niestety auta trzeba oceniać tylko w pewnych kategoriach bo ciężko mi porównać na przykład M2 do R8 bo to zupełnie inne poziomy ale i jedno i drugie ma w sobie coś fajnego. Podobnie było z AMG GTSem, kochałem ten samochód ale performance miał gorszy niż R8 natomiast siedziało się w nim świetnie i wyglądał bajecznie

 

1 minutę temu, niwet napisał:

Mimo wszystko setup nr 2 był najlepszy, zaś ostatni stracił urok przez te zmiany dyfuzorów, spoilera... ale to właścicielowi ma się podobać ;) 

 

Takie było życzenie nowego właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Inne marki wiszą już tematy z nowymi nabytkami i planami na rok 2018 jakby kogoś interesowało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź lecz Jeśli mogę zapytać to czy powiesz które z twoich aut miało najbrutalniejsze przyspieszenie według ciebie? to ostatnie moje pytanie w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2017 o 01:35, Marek24 napisał:

Dziękuję za odpowiedź lecz Jeśli mogę zapytać to czy powiesz które z twoich aut miało najbrutalniejsze przyspieszenie według ciebie? to ostatnie moje pytanie w tym temacie :)

 

R8 od 0-160 jest samochodem które kładzie w serii wszystko z samochodów dostępnych dla zwykłych śmiertelników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne to R8 ! Mnie najbardziej podoba się opcja nr. 1, chociaż opcja 2 też niczego sobie :) Na trip europejski nadaje się to auto? Pod kątem komfortu jazdy, niskiego zawieszenia i wielkości bagażnika? Czy po prostu gatki na zmianę do schowka i jedziem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć piękne auto, świetna historia (chodź krótka)... dzięki, że nam ją pokazałeś :thumbup1:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, m-nokian napisał:

świetna historia (chodź krótka

Faktycznie jak na Szymona to krótka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód był u mnie najdłużej ze wszystkich. Rok i 10 miesięcy jak na mnie to rekord :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam![emoji4]

To byl marzec 2016,chyba moj pierwszy spot pod MM we Wro,na ktorym bylem...

Jak przyjechales,to Maciek (Szczuraz) od razu zlapal za telefon i dzwonil do Emila: ,,...dawaj,dawaj,Szymciu R8-ka przyjechal!"[emoji28]

Nawet fote wtedy strzelilem (jedno z pierwszych zdjec R8,jeszcze w wersji ,,bieda edition"[emoji12][emoji28])a67822de6e1e731fb7134321b54c6c78.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...