Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dolewka plynu


kubabkb

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie moge dolac takiego plynu Hipospec ATF II D Automatic Gear oil poniewaz stan obecnego plynu jest juz na minimum. Nie wiem co poprzednio bylo zalane do ukladu. orientuje sie ktos czy ten olej jest mieszlany z innymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinii jest dużo ,że mieszalny nie mieszalny,że tylko ori,mieszalnos szerokie pojęcie,jak wlejesz np zielony i czerwony do sloiczka zobaczysz że po po trzęsieniu wymiesza sie ,heeh jak już mówimy o podstawowym mieszaniu ....to nie olej i woda.. a ja powiem że dolej i nic się nie stanie, dosłownie dolewki będzie kapkę, ostatnio znajomy w pasku miał dużo za mało płynu i akurat miał ATF w garażu,zostało dolane,jest ok.

Edytowane przez PRZEMEKC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak pisze przedmówca:) ja kiedyś też dolałem do zielonego czerwonego chyba z pół litra i wspomaganie działa do dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że powinno się lać pod kolor, osobiście sprzedaję to klientom doradzam żeby raczej kupowali takie co mają wlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiedyś w poprzedniej a4 zalany miałem Preston (bez uszczelniacza ) i było ok, jak na teraz w obecnym aucie też mam Preston, w audi rodziców '80 'b4 zalany jest Preston od bardzo dawna, jest ok, znajoma w swym aucie na dolewkę,użyła Elf, taki miała w garażu,wiadomo że często ciężko określić co tam jest zalane,ale zawsze dla spokoju duszy mozna kupic na pobliskim 'cpn' malutką buteleczkę czy nawet w podobnej cenie litr płynu 'oficjalnie' mieszalnego ze wszystkimi,zwlaszcza jesli akurat nie mozemy pozwolic sobie z różnych przyczyn na wymianę. A wymianę zrobić pużniej jak będzie taka wola. Lepiej szybko dolać jak mieć sucho w układzie i tak śmigać.

Edytowane przez PRZEMEKC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...