Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje 2016


Litai

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zaklepana Krete w tym roku na polowe czerwca :) lece z zona i 6 mc synem.

Imigrantami bym sie nie przejmowal przeciez oni tu sa za chlebem, zamachy to nie ten rzut naplywowych, tylko to co najechalo ladnych pare lat wstecz majacych pobudowane siatki terrorystyczne zasilane finansami z zewnatrz. Tak na dobra sprawe im zalezy na mocnym rozglosie i przekazie wiec stolice panstw i znane miejsca sa narazone w pierwszej kolejnosci.

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat dotyczy głównie Grecji, ale ja polecam wszystkim Kubę. Wróciłem z Kuby dwa tygodnie temu i zakochałem się w tym regionie. Piękne karaibskie plaże, ciepły i lazurowy ocean, jednym słowem raj na ziemi.

Jedynym minusem jest 11 godzinny lot.

20160307_090338.jpg
20160313_160738.jpg
Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


iem, że ten temat dotyczy głównie Grecji, ale ja polecam wszystkim Kubę. Wróciłem z Kuby dwa tygodnie temu i zakochałem się w tym regionie. Piękne karaibskie plaże, ciepły i lazurowy ocean, jednym słowem raj na ziemi.
Jedynym minusem jest 11 godzinny lot.

A jak cenowo?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 12 dni na Kubie w 5* i all in zapłacisz podobnie jak za 14 dni w zbliżonym standardzie w Turcji lub na kanarach

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku chcę zaatakować Matlę. Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem ostatnio z Korfu, Messonghi Sentido Apollo Palace... polecam każdemu z dzieciakami.... dużo zieleni, okolica bardzo spokojna.... jedyny minus żwirowa plaża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareecki16 jesli nie przeszkadza Ci tłum ludzi a wieczorem chcesz wyskoczyc na imprezę to polecam Łebę lub Władysławowo. Natomiast jeśli preferujesz cisze i spokój to pomyśl o Jelitkowie, Gąskach lub Helu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka domków w spokojnej okolicy 100 metrów od morza , na ośrodku fajne place zabaw oraz bawialnia to polecam Bryza Morska Jarosławiec ... byliśmy tam w tamtym roku ... domki bardzo ładne okolica spokojna plaża spoko :)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś był na Ibizie??

Bylem, co potrzebujesz wiedziec ?

Z grubsza lepiej wybrac hotel kawalek dalej od glownego centrum imprezowego i dojezdzac taxi ktore nie jest drogie bo jest blisko.

Wtedy mozna polaczyc odpoczynek z baletem ;)

Generalnie wspominam bardzo milo wczasy, klimat i luz zabawy na plazy i dookola klubow niezapomniany.

Jezeli lubisz zabawe to Space i Pacha pozycje obowiazkowe do odwiedzenia, choc tanio niestety nie jest, same wejsciowki min 50 euro bez drinkow i miejsc. Mozna loze wykupic ale trzeba liczyc stowki :)

Szykuj portfel i bedzie mega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie trochę z innej beczki ale dotyczące wakacji. Chciałbym kupić rodzicom jakąś wycieczkę 4-5 dniową do Paryża albo Rzymu. Na grouponie znalazłem parę ciekawych ofert ale trochę się boję takich zakupów, żeby rodzice nie byli traktowani jako turyści drugiej kategorii. Macie jakieś doświadczenia z wycieczkami kupowanymi przez Groupona, albo może z biurem podróży Index w Katowicach, które właśnie ma tam parę ofert na w dobrych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Albanii, Gruzji, Czarnogórze?

Byłem w Gruzji w maju - dla mnie rewelacja i coś pięknego.

Jednakże to nie wakacje dla francuskich piesków. Trzeba to wziąć pod uwagę.

Czarnogórę mam też w planie autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, z Krk był też Boseron

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć mi coś na temat Czarnogóry, Albanii, Macedonii i Kosowa ? bo mam zamiar zrobić taką objazdówkę był ktoś może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, z Krk był też Boseron

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Polecisz jakis hotel gdzie mozna sie zatrzymac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Costa Adaje Gran, ale z tego co wiem to znajomi chwalili też hotele sieci Iberostar i H10

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Costa Adaje Gran, ale z tego co wiem to znajomi chwalili też hotele sieci Iberostar i H10

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Dzieki :)

Postawimy z dziewczyna chyba na Iberostar Torviscas Playa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...