Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy sa różne rodzaje pompy wspomagania


kt65c453

Rekomendowane odpowiedzi

Ciśnienie może być inne wystarczy przełożyć zaworek regulacyjny to on odpowiada za ciśnienie.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pompa o symbolu 8D0 145 156T z 2.0 tdi b7 podejdzie do Avf pompa 8E0145155N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś pomoże. Wysiadla mi pompa wspomagania w b7 1.8t bfb. pompa z wprasowanym kołem, numery pompy 8E0 145 153 H ES. Mało ich jest na allegro. Czy pasują do mojego modelu inny pompy?  Np. Od 1.9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienić pompę wspomagania ponieważ piszczy i buczy. W aucie mam zamontowaną o nr: 8d0145156t a czy podejdzie pompa o nr: 8e0145155n? Czy mają takie same mocowanie. A4 B6 1.9 TDI AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2018 o 20:53, 1.8 T napisał:

Niech ktoś pomoże. Wysiadla mi pompa wspomagania w b7 1.8t bfb. pompa z wprasowanym kołem, numery pompy 8E0 145 153 H ES. Mało ich jest na allegro. Czy pasują do mojego modelu inny pompy?  Np. Od 1.9 ?

Pasuje na pewno od benzyn 2.0FSI oraz 2.0ALT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da sie podpasować do a4 b6 1,8T BFB pompę od czegoś nowszego?  Wiadomo używki z b6 to nie wiadomo na co się trafi. A może z jakiegoś b8, exeo itp. coś podejdzie?  Jak tak to jakiej szukać? Moja lekko wyje przy skręcaniu (głośniej podczas jazdy niż na postoju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam raczej chyba nie bo mocowanie jest inne itp jak by co regeneruje pompy wspomagania pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy magiel z 2.5 Tdi podejdzie zamiennie do 1.8t BFB? Czy pompa nie będzie dawać odpowiedniego ciśnienia? Byłem zmuszony wymienić oryginalną maglownicę wraz z przewodami. Na tym od 2.5Tdi brak wspomagania. Czyżby trefny magiel? Przy wyższych obrotach silnika wpomaganie jakby na chwilę wracało.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zeflik napisał:

Panowie, czy magiel z 2.5 Tdi podejdzie zamiennie do 1.8t BFB? Czy pompa nie będzie dawać odpowiedniego ciśnienia? Byłem zmuszony wymienić oryginalną maglownicę wraz z przewodami. Na tym od 2.5Tdi brak wspomagania. Czyżby trefny magiel? Przy wyższych obrotach silnika wpomaganie jakby na chwilę wracało.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Zapytaj w Divisionie bo tu możesz za długo czekać;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...