Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwny hamulec


czarny198901

Rekomendowane odpowiedzi

Ostukałeś porządnie zaciski i potem odpowietrzyłeś?

Tak jak pisałem u mnie to załatwiło sprawę.

Edytowane przez machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuje

Ktos pisal ze odkręcić calkiem odpowietrznik i założyć wężyk i włożyć w butelkę z plynem i naciskać caly czas hamulec by przepompować uklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuje

Ktos pisal ze odkręcić calkiem odpowietrznik i założyć wężyk i włożyć w butelkę z plynem i naciskać caly czas hamulec by przepompować uklad

nie odkręcić całkiem, tylko "poluzować" aby płyn z odpowietrznika leciał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem:) a teraz pytanie przy wolnym jezdzie jak zachamuje to mysle ze za szybko lapie abs czy to ma cos wspólnego z odpowietrzeniem?? wydaje mi sie ze abs dziala juz bez poslizgu albo mi sie wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby tył powoduje szybsza reakcje ABSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby tył powoduje szybsza reakcje ABSu

Dev powiedz mi tak zaciski chodza super nic nie zatarte ani nic jak go kupilem mial liche tarcze tyl na przegladzie dowidzialem sie ze lewa strona slabie hamuje chociaz tloczek chodzi super hamuje ale slabo dodam ze z tej ztrony lewej jest tarsz katastrofa pordzewiala i mysle ze to jednak pierwszy powód slabego hamulca lewego prawa strona doszla rdza zeszla calkiem gladz super z lewej stronyy niestety juz sa wzery rdzy wiec chyba do wymiana _ .Moge np tylko tą tarcz zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, forum jest od tego aby sobie pomagac, ale Ci ktorym potrzebna pomoc nie bardzo qumają co sie do nich pisze bo mają jakies stare podejscie do tematu i nie przyjmują prwnych informacji do swojej wiadomosci.

Czasami kilka razy pisze to samo a i tak pytanie wraca jak mantra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev ile mogą kosztować nowe tarcze

Dev widze ze masz spore doświadczenie wiec napisz w pw lub tu jak prawidłowo dobrze odpowietrzyc czy na odpalonym. Aha czy u mnie idzie vagiem odpowietrzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...