Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

czemu sprzedajesz ? :decayed:

Wystawiłem z ciekawości czy ktoś zadzwoni, cena przeca zaporowa :decayed:

Jakby to było rok wstecz to bym brał za taką kasę :D co masz za gałkę zmiany biegów wsadzoną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sprzedajesz ? :decayed:

Wystawiłem z ciekawości czy ktoś zadzwoni, cena przeca zaporowa :decayed:

Jakby to było rok wstecz to bym brał za taką kasę :D co masz za gałkę zmiany biegów wsadzoną?

To jest gałka z S3. Na allegro nowe oryginalne są po 135 zł. Trzeba tylko mieszek przełożyć od A4 B8. Ja oczywiście przy przekładaniu potargałem swój :facepalm:

galeczkaS3.jpg

Na szczęście na alledrogo pojawiła się :D

galeczka.jpg

Jak ktoś chce to mogę tą gałkę z S3 sprzedać za 100 zł , miałem ją dwa dni :decayed: Chyba ogólnie to bardziej mi się podoba ta z S3.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część mam pytanie robiłeś samopoziomowanie xenonu bo widzę że wcześniej nie Miałeś i spryskiwacz też masz bo ja też się zastanawiam nad liftem przód a mam obecnie to samo co ty Miałeś czyli zwykle lampu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem też gałkę sline , a że kupowałem ją trochę nabity to teraz trzeba automatyczną szkrzynie dołożyć :D

galka11.jpg

ps jak ktoś potrzebuje to tanio sprzedam :grin:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie: trochę przerobisz i będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam na stanie cztery gałeczki :D mówią że od przybytku głowa nie boli :decayed:

no to z czterech zrobisz jedną (wypasioną) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

ja mam je tez na zime:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi na tych pierwszych czarnych felgach co wcześniej Miałeś jakie tam et jest bo ładnie wygląda czy dawales jakieś dystanse ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

Jak możesz to napisz, to jest standardowy czarny czy jakiś konkretny kod lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Jakoś na razie nie mogę się do tych kół przyzwyczaić i nie wiem czy z zimówkami te felgi nie wylądują.

Jak możesz to napisz, to jest standardowy czarny czy jakiś konkretny kod lakieru?

standardowy czarny połysk.

W lakiernik proszkowej masz najczęściej cztery kolory

- czarny połysk

- półmat

- mat

- srebrny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć srebrny nie jest moim ulubionym kolorem, to z czarnym wygląda całkiem całkiem ;-) Ostatnio chyba jakaś moda nastała na black pakiety bo widać tego sporo na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły nowe kółeczka

rotor19.jpgrotor20.jpg

R19, 8,5 cala szerokości ET43, Gumy 245/35/19

Jest dobrze :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał dystanse

przód 12mm

tył 15 mm

o przód jestem spokojny ale boję się o tył bo ET się zrobi 28 , Przy ET29 nic nie ocierało więc może 28 też wejdzie.

Wczoraj udało się uruchomić servotronic. Polecam każdemu bo różnica w jeździe jest powalająca :decayed:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał dystanse

przód 12mm

tył 15 mm

o przód jestem spokojny ale boję się o tył bo ET się zrobi 28 , Przy ET29 nic nie ocierało więc może 28 też wejdzie.

Wczoraj udało się uruchomić servotronic. Polecam każdemu bo różnica w jeździe jest powalająca :decayed:

Pamiętaj, że jestem pierwszym zainteresowanym w kwestii dystansów. Zrób milion fotek z każdej perspektywy. Oczywiście w jakości ultta hd :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...