Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2,0T 200KM + LPG


Rafa(ł)

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie poprzednika, jako że od kilku miesięcy szukam A4 b7 1.8T to stwierdziłem, że muszę się pogodzić z faktem, że nie znajdę odpowiadającego mi modelu. Alternatywą może okazać się 2.0 TFSI + instalacja gazowa ale tylko ze 100% spalaniem LPG (bez żadnych dotrysków beznyzy 20%). Jeśli uważnie czytałem forum chodzi tutaj o instalację 6 generacji. Czy ktoś posiada taką instalacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2017 o 14:15, marcin.marcin napisał:

Ponawiam pytanie poprzednika, jako że od kilku miesięcy szukam A4 b7 1.8T to stwierdziłem, że muszę się pogodzić z faktem, że nie znajdę odpowiadającego mi modelu. Alternatywą może okazać się 2.0 TFSI + instalacja gazowa ale tylko ze 100% spalaniem LPG (bez żadnych dotrysków beznyzy 20%). Jeśli uważnie czytałem forum chodzi tutaj o instalację 6 generacji. Czy ktoś posiada taką instalacje? 

Ja posiadam instalacje 6gen od 2013r na instalacji zrobione mam 100tyś km wszystko działa jeździ. Auto odpala zawsze na gazie i jeździ tylko na gazie. Czas przełączenia na benzynę to koło 2min musi wypalić z przewodów gaz i podać benzynę w to miejsce w drugą stronę jest to samo. 
Instalacja jest bezobsługowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem koledzy, trochę odświeżę temat.

Silnik: CDNC 2.0 TFSI

Spec z Energy Gaz Polska pisze mi że:

"SYSTEMY WTRYSKU GAZU CIEKŁEGO SĄ NIEDOSTĘPNE DO TEGO MODELU." i proponuje mi instalacje IV generacji........

Czy na pewno instalacje VI generacji nie istnieją dla mojego kodu silnika?

Coś nie chce mi się wierzyć. ?

 

O holender.... przeraszam napisałem w dziale B7

Edytowane przez lobot84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2018 o 09:52, kosu napisał:

Ja posiadam instalacje 6gen od 2013r na instalacji zrobione mam 100tyś km wszystko działa jeździ. Auto odpala zawsze na gazie i jeździ tylko na gazie. Czas przełączenia na benzynę to koło 2min musi wypalić z przewodów gaz i podać benzynę w to miejsce w drugą stronę jest to samo. 
Instalacja jest bezobsługowa.

Ma ktoś jakieś namiary na solidny zakład montujacy lpg. 

Najlepiej w fazie ciekłej, chociaż pewnie będzie problem, bo auto jest po programie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja do swojej A4 B7 2.0 TFSI 200 KM QUATTRO zamontowałem gaz z firmy KME.

Autko jeździ perfekcyjnie i spala w cyklu mieszanym 10l gazu.

Gaz montowany był w Lublinie w Gaztronic na Bursaki 6 naprzeciwko Kas-Car.

Za instalację fakt zapłaciłem 4000 zł, ale widać, że jest dobrze założony, a pan zna się na rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojcieszek63 napisał:

Autko jeździ perfekcyjnie i spala w cyklu mieszanym 10l gazu.

A ile spala benzyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, przem8 napisał:

A ile spala benzyny?

Dokładnie ci nie powiem ale przy tym, że dziennie po 100 km robię, to pół baku paliwa starcza mi bez problemowo na caly miesiąc.

Edytowane przez Wojcieszek63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem umówiony na poniedziałek na gaz do 2.0T 200KM Quattro, AT także jak instalacja będzie założona a ja przejeżdżę trochę kilometrów to napewno dam znać.

Ogarnia mi to warsztat z Poznania, który ma chyba najlepsze opinie w mieście i wszyscy mnie tam wysyłali, zresztą dwóch koleżków robiło u nich gaz i bardzo zadowoleni, także jestem spokojny.

Instalacja będzie firmy STAG, mojego kodu silnika wprawdzie nie było na liście ale fachowcy powiedzieli, że to dla nich żaden problem. Mają umowę ze stagiem, więc jak zgodzę się żeby 2 dni potestowali moje auto to stag wrzuci kod na swoją stronę a mnie jakiś profit też nie ominie.

Wstępnie instalacja wyceniona na 3,5-4 tys. zł

Ze spalaniem Pb twierdzą, że udaje się im zejść nawet do 1,0l/100km w bezpośrednich wtryskach, czego co prawda nie gwarantują, ale te 2l to absolutnie górna granica, którą podają. Pożyjemy, zobaczymy... :)

Edytowane przez LukisM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 07:40, LukisM napisał:

Wstępnie instalacja wyceniona na 3,5-4 tys. zł

 

Musisz dużo jeździć tą benzyną, że to się opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym przepić te pieniądze niz zakładac junkersa do tfsi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...