Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko do końca tygodnia jest na targach w Wawie :( Jak wróci w Sobotę ogarnie temat i uaktualni listę :) Easy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będzie jakas aktualizacja kto jest zapisany ?

bo nie wiem czy jestem na liście czy nie wiec nie wiem czy mam wpłącać kase czy nie :D

Moje konto jest bez dna, śmiało wpłacaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Jarko do końca tygodnia jest na targach w Wawie :( Jak wróci w Sobotę ogarnie temat i uaktualni listę :) Easy :)

Jest u Ptaka Warsaw EXPO :)

Widziałem pokaz drukarek , ceny zaskakują od 16 tyś.zł z zwyż , czyżby Jarko szukał drukarki ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikatory muszą być dobrej jakości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Harry, 16k za drukarki znaczy tanio mają? Nie znam się na druku za bardzo :)

Lista zaktualizowana, proszę o sprawdzenie czy nie ma błędów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku bedzie jakas gwiazda ? :)

Pytasz z pomięciem gwiazd leżących po rowach? :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku bedzie jakas gwiazda ? :)

No raczej. Lokalna gwiazda muzyki disco ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze zlot w marcu :/ do Bukowiny mam nie cale 20 km, chetnie bym wpadl poogladac wasze cacka forumowicze ☺ ale moja obecnosc jest pod wielkim znakiem zapytania. :D poki co zima dopisuje, nie zmieniac opon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir ? :)

Ten? :decayed:

Szkoda ze zlot w marcu :/ do Bukowiny mam nie cale 20 km, chetnie bym wpadl poogladac wasze cacka forumowicze ☺ ale moja obecnosc jest pod wielkim znakiem zapytania. :D poki co zima dopisuje, nie zmieniac opon :P

jeszcze miesiąc, spokojnie w krótkim rękawku bedzie sie chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek jak przyjechaliśmy przed połuniem do BT ciapało i wszędzie błoto. A na termach całe stoki ludzi :facepalm: Kolejka do kas była na parkingu :(

A przed wieczorem jak zaczęło sypać to rano było tak :P I cały dzień piękna pogoda. A dzisiaj powtórka z piątku i po śniegu ;)

2gyd0zk.jpg

Tak że do marca to się pogoda w górach jeszcze 30 razy zmieni. A pewno za miesiąc będzie ok :wink:

Co do nowej Stasindy to warunki i hotel superowy. " MORDOR" w ten weekend przeżył najazd dwóch autokarów górników z kopalni :dziura: (Chopy mieli wracać w sobotę, ale nie meli kogo za fajerę posadzić :grin: i jeszcze dziś zostali ) to i kolejny najazd klubowiczów wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)

To jest pytanie czy stwierdzenie? Bo ciężko wywnioskować, jak się nie używa znaków interpunkcyjnych...

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)

Nie powinno być problemu z tym , ale starajmy się już ustalać i wiedzieć na pewno kto będzie a kto nie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie jestem w tym czasie w PL bo bardzo chetnie bym wpadl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lista zaktualizowana, proszę o sprawdzenie czy nie ma błędów

Jarko pw

Zadatek przelany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko jak nie powinno byc problemu postaram sie w polowie przyszlego tygodnia juz konkretnie podjac decyzje i dokonac oplat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...