Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż/Usunięcie listw bocznych zewnetrznych pytanie


balbolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko , czy ściągał ktoś juz te gumowe listwy które idą przy drzwiach na zewnatrz , otóż chcialem je calkowicie usunac , czy ktos moze juz to robil ?

Pytanie czy po usunieciu tych gumowych listew nie bedzie nic zaciekac do wnetrza ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ściągnięciu tych listew zostaną Ci bolce montażowe w drzwiach, żeby to jakoś wyglądało musisz je wyciąć i pomalować drzwi

do wnętrza Ci nie zacieknie, troche więcej wody będzie się zbierać na progu i ogólnie tą osłonę progu będziesz miał ciągle brudną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma być zrobione profi to musisz zdemontować tą listwę bo już niej nic nie będzie, wyczyścić rdze i polakierować drzwi przynajmniej od listwy środkowej w dół, potem nową albo używkę w dobrym stanie zamontować

jak nie chcesz, żeby odstawało i się w oczy nie rzucało to przyklej tą listwę na klej, pięknie zakryje rdze a pewnego dnia będziesz szukał drzwi bo ruda je zje do połowy :facepalm:

widziałem, też w jednej A4 jak pomysłowy właściciel przykręcił te listwy wkrętami do metalu :facepalm: nie odstawały to fakt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma być jeszcze 4 miesiace w Szwajcarii i chciałbym zeby jakoś wyglądało. Chodziło mi o to jak moge sam to naprawić dysponując podstawowymi narzedziami. Nie jestem tak zdesperowany zeby wkrętami to mocować. Myśałem o tym klejeniu. Tylk jakiego kleju moge urzyć zeby sie to dobrze trzymało?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej ciężko będzie ci to skleić tak żeby się trzymało chyba że użyjesz kleju do szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...