Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVB] A4 B6 1.9 TDI


sgn1808

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie siadło! Faktycznie można poprawić prawą końcówkę, ale efekt końcowy jest super :) Powodzenia w dalszym modzeniu! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;), poprawie to pewnie w niedalekiej przyszlosci narazie musi zostac tak jak jest. Jeszcze kolego dluga droga przede mna ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście wyszło :D nie mogę się doczekać aż u siebie zamontuje taki wydech :D

W sobotę będziemy oglądać i wypytam Cie wszystko :D

Teraz inaczej już auto wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacko tez chodzi jak sie go na obroty wkreci :) z samochodu tak nie slychac chyba ze z tynej kanapy ale tam jeszcze nie siedzialem ;) jutro sie widzimy bedziemy gadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze spotkanie w Slonnym z Super ekipa z Przemysla, Serdeczne Pozdrowienia dla Wszystkich obecnych do nastepnego Panowie i Panie [emoji6] wiecej zdjec na profilu Kamila ( pezet202 ) [emoji6]cc295d411b4a6720daf9e2767460fd64.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Wielkie Dzięki że przyjechaliście :) Bardzo miło było Was poznać :) Do zobaczenia wkrótce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu po ciężkich bojach udało mi się tego dokonać [emoji6] wiele przeszkód ale już gotowe [emoji6]cf8b14c1845124714e490981913621e1.jpg2c66c7373ad508aaa7fee8d8a17e9e69.jpg7d29f623b41edb685be23f80fa6f014e.jpg388d6ac71f4f8f9c4bbc32cf365ef908.jpg047acbabd9bbf9f6ae29679dec10d86f.jpg

 

jeszcze nie leżą na samochodzie, później zamieszcze zdjęcia jak to się prezentuje.

A tak to wygląda na aucie:

 

ba014106ec7c041756aac8ae478254ed.jpg56eb50adf75aac36b16ecaa1bae12d58.jpg

 

do dodania kontrasu planuje w wolnym czasie (pewnie chwile zejdzie) grill oraz obwódki ze znaczkiem przemalować wczarny mat [emoji6] powrociły na pokład również xenony.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieje;) Za 2 godziny kończe nockę i jade do lakiernika odebrać dokładkę na 2 kominy i od razu ją zamontować :) a w przyszłym tygodniu zawita wydech od 1.8T :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy powinny iść raczej po linii zderzaka (przykładowe foto: http://nico.poczta.rybnik.pl/audi/6.jpg), pobaw się ze spasowaniem, bo lepiej wygląda jak nie są tak schowane... chyba, że to tylko przymiarka była... Co robiłeś żeby oddzielić klosz od lampy, podgrzewałeś coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sgn1808 napisał:

Pochwal się zdjęciami chodź na pw ;)

Zdjęcia umieszczę jutro bo dzisiaj już zjebany jestem. Powiem Ci że szybko im poszło, niecałe 2 godziny i zrobione :)

W poniedziałek zamawiam końcówki Ulter 90 i pewnie piątek/sobota będzie montaż wydechu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ulterki ;) pewnie to fajnie siądzie bo i obwódki szyb masz w chromie, szczerze to i ja troszeczkę żałuje że nie założyłem ulterków były by ciut jaśniejsze w stosunku do tych buzzerków które mam ale też dobrze to wygląda ;) czekam na foto, 2h założenie zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy powinny iść raczej po linii zderzaka (przykładowe foto: http://nico.poczta.rybnik.pl/audi/6.jpg), pobaw się ze spasowaniem, bo lepiej wygląda jak nie są tak schowane... chyba, że to tylko przymiarka była... Co robiłeś żeby oddzielić klosz od lampy, podgrzewałeś coś ? 

Z tymi lampami to wogole cyrk mechanizmy od ustawiania nie działają w pełni dlatego troszeczkę z kumplem musiałem kombinować by wogóle poprawnie świeciły narazie jest jak jest a jest dobrze jeżeli chodzi o oświetlenie drogii narazie musi zostać tak dopuki nie udłoże na nowe lampy które będa w pełni sprawne rozkleje przełożę "łyżwę" i skleje ponownie (na ściągnięcie chromu straciłem 1h na sztukę by było dobrze wyczyszczone) tak to była przymiarka, teraz jest wsumie podobnie ale muszę zedrzeć zderzak, ponieważ mechanik który robił mi rozrząd stosunkowo nie dawno źle spasował mi zderzak i to jest przyczyna bo wcześniej było dobrze. Opalarka i pomalutka zabawa z jedna 6 h z drugą już uwnąłem się w nie całe 2,5 h,a to wszystko przez to że w połowie pracy opalarka odmówiła posłuszeństwa i musiałem posiłkować się żony suszarką [emoji6] na początku troszeczkę się bałem by nic nie pękło i starałem się tak to zrobić by jak najmniej uszkodzić lampę jednak tak się nie da. Trzeba ten plastik jednak odgiać do kąta 90 stopni, wydłubywać klej a na końcu wcisnąć srubokręt płaski pod klosz i podgrzewając podważać przesuwać i pięknię będzie puszczał. Najgorzej dla mnie było w tych miejscach ( foto poglądowe)7e289d6fffae6702428e9c7a71c4227d.jpg

odgiąć plastik wydłubać klej i wsunąć śrubokręt.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba się z tym namęczyć :/

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mnie się marzy była czarna [emoji4] coś takiego :111c0fd6708ba86d69cc48e9c56c3769.jpg

1d8b0928c56a7224d5b5db7757675dce.jpg

 

chciałbym Ci tylko powiedzieć że nie ma co słuchać ludzi którzy piszą że już by tego nie zrobili bo ciężko, gdybym miał "nowe" w pełni sprawne lampy teraz usypiam młodego i zasiadam ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sgn1808 napisał:

Jednak ulterki ;) pewnie to fajnie siądzie bo i obwódki szyb masz w chromie, szczerze to i ja troszeczkę żałuje że nie założyłem ulterków były by ciut jaśniejsze w stosunku do tych buzzerków które mam ale też dobrze to wygląda ;) czekam na foto, 2h założenie zderzaka?

Tak 1,5 godziny im zajeło całość, czyli zdjecie zderzaka tylnego, wymontowanie dokładki i zamontowanie nowej a potem montaz zderzaka.

Jednak Ulterki, kiedys je mialem w golfie 3, wiec dalej przy nich zostane :-)

Twoje Buzzery tez spoko leza :-) poprawiles ta jedna koncowke zeby rowno byly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie zdjecie audi czarnego na alu 18 sline to kumpla Czaki89. Juz ja sprzedal bo buduje sie. Mial byc na spotkaniu ostatnio na Słonne z zona ale nie przyjechali bo Diana zle sie czula. Te felgi i opony ja teraz mam od niego:-) Jego audi bylo w cud odjebane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie poprawiałem znajomy mechanik na razie za***any robotą, leży więc go nie cisne [emoji6] zresztą ja też non stop w robocie on dodatkowo też robi na zmiany na zakładzie to tym gorzej nam się dograć ale przyjdzie na to czas spokojnie nie zapomniałem [emoji6] jak będe u niego to odrazu przewody hamulcowe sobie zrobie z tyłu bo przyszedł na nie czas [emoji6]

 

mówiłeś właśnie o nim szkoda że już jej nie ma bo coś takiego mi się widzi i chciałbym zobaczyć na własne oczy [emoji6], ale to inny kolorek niż nasz? Na zdjęciu wyglada na czarny u nas niby czarna perła, tamten mi się bardziej widzi [emoji6] ale nasze też ładne widać to po Twojej gdy odświeżony zadbany lakier, w moim muszę wrzuć jeszcze listwy progowe i zderzak przód w kolor maska do poprawki ta wgniotka z tyłu na rancie pamiętasz? I wtedypolerka całości także jeszcze sporo ale pomalutku nie mam ciśnienia na to ( nie liczac w/w elementów w kolor[emoji6] )

 

byłem ostatnio u plastikarzy u mnie w mieście co zajmuja się również szybami podjechałem ogarnąłem dwa tematy zdjeli mi tą wycieraczke z tyłu dałem 20 pln bo trochę musiał się namęczyć grzał ten wkład na wieloklinie pewnie jakbym kupił ten ściągacz to miałbym dalej problem a tak to po kłopocie. Pytałem o tą dokładkę z przodu co jest pęknięta, twierdzi że jedno by mógł pospawać ( bo jest w dwóch miejscach) ale z tym obok będzie problem bo się stopi jak to zacznie grzać więc Panie pamiętasz co pisałeś ? [emoji6] hehe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...