Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6


Houdini

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci ze średnio siadlo... niestety jak juz chcesz opony z większą ilością mięsa to felga nie może mieć rantow bo robi sie baloniasto i wyglada jak 17".. jakie masz tam opony?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozbierałem szczękę z podłogi (dopiero dziś ten temat znalazłem) i już zasubskrybowałem. Gratuluje podejścia do zrób-to-sam no i "odjanuszowania" klątwy poprzedniego właściciela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest naprawdę fajnie, schludnie i czysto. Ostatnio siada mi jak jest więcej mięsa na feldze ale chyba tutaj delikatnie za wiele. No i nadal zostaję przy opinii, że te czerwone paski powinny wylecieć bo do niczego nie pasują. Koło złote, ranty srebrne, nagle paski czerwone. Za duże kolorów. Poza tym jest naprawdę bardzo spoko! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hudi jak bedziesz sciał maszynke do rolki to daj znac:wink:
Ładnie Ci zjadło tego nadkola.
Coraz częściej o tym myślę [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hudi jak bedziesz sciał maszynke do rolki to daj znac:wink:
Ładnie Ci zjadło tego nadkola.
Coraz częściej o tym myślę [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że jak będzie na sprzedaż to stoję w kolejce [emoji16]
 
Nie ma wstydu. Wygląda syto a jak zrobisz że będzie brzmieć jak na filmiku to gatki opadają [emoji23]
No to uzbrój się w cierpliwość bo szybko sprzedawał nie będę [emoji14]
Dzięki za dobre słowo [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze średnio siadlo... niestety jak juz chcesz opony z większą ilością mięsa to felga nie może mieć rantow bo robi sie baloniasto i wyglada jak 17".. jakie masz tam opony?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


225/40
I owszem też uważam że trochę za dużo jest, ale prawdopodobnie po tym sezonie sprzedaję koło z oponami i będzie 19 na przyszły, stąd nie chciało mi się już kombinować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozbierałem szczękę z podłogi (dopiero dziś ten temat znalazłem) i już zasubskrybowałem. Gratuluje podejścia do zrób-to-sam no i "odjanuszowania" klątwy poprzedniego właściciela!
Dzięki [emoji2] szacun że chciało Ci się to wszystko czytać [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest naprawdę fajnie, schludnie i czysto. Ostatnio siada mi jak jest więcej mięsa na feldze ale chyba tutaj delikatnie za wiele. No i nadal zostaję przy opinii, że te czerwone paski powinny wylecieć bo do niczego nie pasują. Koło złote, ranty srebrne, nagle paski czerwone. Za duże kolorów. Poza tym jest naprawdę bardzo spoko! [emoji3]
Jak pisałem przed chwilą, mięsa jest za dużo ale i koło za małe, więc przyszły sezon prawdopodobnie wiele się zmieni [emoji6] narazie czerwony zostaje [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód mi tak robi, że masakra. Według mnie jest wzorem idealnego auta. CUDO ! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód mi tak robi, że masakra. Według mnie jest wzorem idealnego auta. CUDO ! [emoji33]
Dzięki kolego za tak dobre słowa [emoji6] cieszę się że kogoś ona cieszy [emoji14] a do ideału jeszcze jej trochę brakuje [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód mi tak robi, że masakra. Według mnie jest wzorem idealnego auta. CUDO ! [emoji33]
Dzięki kolego za tak dobre słowa [emoji6] cieszę się że kogoś ona cieszy [emoji14] a do ideału jeszcze jej trochę brakuje [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dobrze, chciałbym żeby moje auto było w takiej kondycji jak twoje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała paczka od majfriendów

 

3fe70b9133e6b08a2672a59ea4855240.jpg

 

d3c09d31147eeafd1c95e80daf41d48d.jpg

 

 

P21/5w w ledzie. Niestety ciężko dostać takie z canbusem więc postanowiłem wrzucić rezystor. Dodam że planuje w ledach zrobić również boczne jak i tylne kierunki, więc rezystor jest dosyć duży [emoji6]

 

9b7a2567709aa9847c7259a33a1d5bc6.jpg

 

Po testach potwierdzam że nawet przy braku wszystkich żarówek od kierunków nie wywala błędu braku żarówki [emoji6]

 

Strona kierowcy led

 

125f74eebd5f3973783f925d9c1a04d3.jpg

 

 https://youtu.be/wOqB9gLOW4M

 

 

Następnie chciałem zabrać się za odświeżenie tylnych hamulców. Przesmarować prowadnice, oczyścić i pomalować. Obie strony okazały się zapieczone. Skończyło się jednak jeszcze gorzej

 

fcb8c3a4d99317ea79ad291c8b8ad069.jpg

 

76b2f2accaf8fa802c85c8f4fcdc340e.jpg

 

Na szczęście jarzma już w drodze i jutro mam nadzieję ogarnę wszystko do końca.

Przy okazji podłączyłem wsteczny do czujnika w skrzyni, dzięki czemu odzyskałem światło wstecznego i czujniki parkowania, oraz podpiąłem czujnik sprzęgła do ECU więc tempomat również wrócił [emoji2]

 

 

 

Edytowane przez Houdini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mala roznica miedzy obrysem a kierunkiem, raz juz mialem taka sytuacje jak koles mi wymusil bo nie zauwazyl ze kierunek mruga

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche za pozno na odswierzanie:wink:

Ladnie musialo to zatrzymywac kola.

Moze ktos dal kleju zamiast smaru:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Troche mala roznica miedzy obrysem a kierunkiem, raz juz mialem taka sytuacje jak koles mi wymusil bo nie zauwazyl ze kierunek mruga
 
 


Faktycznie tak to wygląda. Wydaje mi się że na żywo inaczej się to prezentuje, aczkolwiek będę musiał zwrócić na to uwagę. Tu jeszcze jeden film z innego ujęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2017 o 22:10, Houdini napisał:

Mała paczka od majfriendów

 

3fe70b9133e6b08a2672a59ea4855240.jpg

 

d3c09d31147eeafd1c95e80daf41d48d.jpg

 

 

P21/5w w ledzie. Niestety ciężko dostać takie z canbusem więc postanowiłem wrzucić rezystor. Dodam że planuje w ledach zrobić również boczne jak i tylne kierunki, więc rezystor jest dosyć duży emoji6.png

 

9b7a2567709aa9847c7259a33a1d5bc6.jpg

 

Po testach potwierdzam że nawet przy braku wszystkich żarówek od kierunków nie wywala błędu braku żarówki emoji6.png

 

Strona kierowcy led

 

125f74eebd5f3973783f925d9c1a04d3.jpg

 

 https://youtu.be/wOqB9gLOW4M

 

 

Następnie chciałem zabrać się za odświeżenie tylnych hamulców. Przesmarować prowadnice, oczyścić i pomalować. Obie strony okazały się zapieczone. Skończyło się jednak jeszcze gorzej

 

fcb8c3a4d99317ea79ad291c8b8ad069.jpg

 

76b2f2accaf8fa802c85c8f4fcdc340e.jpg

 

Na szczęście jarzma już w drodze i jutro mam nadzieję ogarnę wszystko do końca.

Przy okazji podłączyłem wsteczny do czujnika w skrzyni, dzięki czemu odzyskałem światło wstecznego i czujniki parkowania, oraz podpiąłem czujnik sprzęgła do ECU więc tempomat również wrócił emoji2.png

 

 

 

miałem kiedyś to samo w tylnych jarzmach oba dolne zapieczone ale jedno udało się rozruszać a 2 ukręcone nawierciłem bez żadnego naruszenia, ale było z tym zabawy, u Ciebie jak zawsze wysoki poziom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce ogarnięte, dzięki [mention=125121]BARTEKAUDI[/mention] za części [emoji6]

Przyszły też boczne kierunki LED. Cieszę się bo zawsze mnie wkurzało jak żarówki gubiły farbę której potem było pełno w kloszu. Na szczęście LED rozwiązuje ten problem [emoji2]

Tu nawet jedna zgubiła całą farbę i stała się biała

 

d62824b8f2bc0f6402e27635504d1511.jpg

 

Trzeba było trochę przyszlifować kołnierz żeby zmieściło się do kierunku

 

ab87860d4d94bf62f168c7f8cb1bd3da.jpg

 

No ale w końcu siedzi [emoji6]

 

Teraz jeszcze tylko tył i może coś wykombinuję z pozycja/stop [emoji2]

 

A tymczasem czekam na tkaninę węglową, czyli carbon [emoji16] czas spróbować swoich sił w robótkach ręcznych [emoji6] na pierwszy ogień dekory, potem detale dla praktyki i może pójdę w zamówienia hurtowe [emoji2]

 

Wybiera się ktoś może na Vag Royal 2?

Edytowane przez Houdini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...