Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędy w 5F 01043 - Control Module Incorrect Software Version


Love-AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kojote38 napisał:

Nikt naprawdę nie pomoże?

Może jest ktoś kto zna temat.:hi:

Pewnie nie będzie działała funkcja GALA, albo subwoofer.

Błędu nie skasujesz, chyba że wgrasz z powrotem nową wersję oprogramowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

57 minut temu, dembu19 napisał:

Pewnie nie będzie działała funkcja GALA, albo subwoofer.

Błędu nie skasujesz, chyba że wgrasz z powrotem nową wersję oprogramowania.

 

To pewna  informacja czy nie całkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To pewna  informacja czy nie całkiem? 


Jak masz możliwość, to poproś fachowca żeby Ci wgrał język PL z najnowszym oprogramowaniem 260... Wtedy nie będzie błędu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kojote38 napisał:

No właśnie jest problem bo on ma 257 i lipa.

No to nic nie zrobisz ...

 

a wszystko Ci działa ? ... jak działa to olać i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trzeba będzie się zaprzyjaźnić z tym 01043:kwasny:.A myślałem że ktoś pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2017 o 01:42, kojote38 napisał:

Widzę że trzeba będzie się zaprzyjaźnić z tym 01043:kwasny:.A myślałem że ktoś pomoże. 

zrob reset MMI trzema przyciskami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co da ten reset? 

Mialem ten sam problem u sibie, gdzies natknalem sie na post w ktorym ktos zasugerowal ze usuniecie tego bledu polega na wyciagnieciu kluczyka i zrobieniu resetu trzema przyciskami. U mnie pomoglo

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego u siebie i niestety u mnie nie pomogło.Ale dziękuję za pomoc. Ale może napisz jak to zrobić krok po kroku. U Ciebie też pojawił się ten błąd po wgraniu spolszczenia? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego u siebie i niestety u mnie nie pomogło.Ale dziękuję za pomoc. Ale może napisz jak to zrobić krok po kroku. U Ciebie też pojawił się ten błąd po wgraniu spolszczenia? 
Pozdrawiam 

Zle napisalem
Najpierw reset trzema przyciskami a potem wyjęcie kluczyka i wlozenie go ponownie do stacyjki.
Ten blad zamieni sie w blad 03623 ktory usuniesz potem skryptem. Ja nie wgrywalem spolszczenia ale zwykly update mapy i softu. To info z forum UK

dddfbcff74ad251b8efdaa80a4344004.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Firma z Krakowa aktualizowała mi Soft i Mapę do wersji: MMI 3G+ /K0900 i 6.26.1. i sobie zażyczyłem przed wgraniem żebym miał widoczny swój nr VIN i tak jest, ale tego się nie spodziewałem bo po aktualizacji nie usunęli błędów 03276 i 03623.  Z jednym błędem 03276 sobie poradziłem a z drugim to już nie bo nie wiem ja się za to zabrać no bo trzeba wgrać Skrypt a jedni piszą że usuwa nr VIN a drudzy piszą że widoczny jest inny nr  VIN i ktoś pisze że zostaje nr VIN. Jak to w końcu jest bo ja już mam mętlik w głowie i stres żeby wgrać skrypt. Zależy mi na tym żeby został mój nr VIN widoczny. Posiada ktoś taki prawidłowy skrypt do pobrania? Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten błąd wyskakiwał pomimo kalkulacji, jednak dodatkowo mapy blokowały sie po 5 minutach co oznaczało, że użyłem nieodpowiedniego aktywatora, warto na to zwrócić uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ostatnio miałam dokładane mmi3g plus, poprzednio w aucie hulał concert. Generalnie wszystko działa poprawnie, natomiast po powrocie do domu, podłączyłam VCDSa i znalazłam 3 błędy w 5F, z jednym niepodkreślonym na żółto poradziłam sobie dzięki instrukcji zamieszczonej przez kolegę wrclaguna (wielkie dzięki). Natomiast z dwoma pozostałymi, podkreślonymi na żółto, niestety poradzić sobie nie mogę:(

Odnośnie błędu 03623 to niestety nie mogę znaleźć skryptu, czy któryś z Kolegów byłby tak uprzejmy i poratował by mnie tym skryptem? np. mailowo - adres email udostępnię na pw:-)

Co do błędu 03157 to po wejściu w zielone menu w cardevicelist oraz cardevicelist2 nie zauważyłam niezgodności co do wyposażenia. Czy ktoś ma może jakiś pomysł, co zrobić aby błędu się pozbyć/?

 

serdecznie, z góry dziękuję za wszelkie uwagi i podpowiedzi.

pozdrawiam,

Karolina

kod bledu.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zielonym menu trzeba ustawic wszystkie parametry wedlug wyposazenia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam A4 B8 z roku 2012.

moj problem polega na tym, ze podczas aktywacji map w sofcie P257 PL aktywator zaczytywał się chyba z trzy godziny po czym już z braku czasu zrobiłem reset bo wydawało mi się zbyt długo a nic się nie robiło. 
Po ponownym uruchomieniu MMI 3G HNav zrobiła się poświata na wyswietlaczu ale MMI się nie odpaliło jak i również nie podświetliły się przyciski do obsługi MMI. 
czy umiałby mi ktoś pomoc jak to jestem w stanie nareperować. Oczywiście za pomoc jestem w stanie zapłacić lecz czasu na dojazdy do firm reperujacych nie mam. ASO również odpada. 
Bardzo proszę o pomoc w jaki sposób zrobię start MMI aby ruszyło. Z reszta sobie już poradzę tak myśle śle póki co to nic nie bangla a ponadto rozładowuje mi aku. 
z góry dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...