Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 szkoda całkowita - pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze warto sie dochodzic o wiecej, problemem w Twoim przypadku jest to:


(1,9 tdi, 1997r, 110 Km,

Auto ma prawie dwie dekady.

Jesli rzeczoznawca da rade podniesc cene auta i bedzie to realne to mozesz sie dochodzic tego w sadzie i prawdopodobnie wygrasz.

Tylko pytanie ile podniesie i czy Ci sie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto sie dochodzic o wiecej, problemem w Twoim przypadku jest to:

(1,9 tdi, 1997r, 110 Km,

Auto ma prawie dwie dekady.

Jesli rzeczoznawca da rade podniesc cene auta i bedzie to realne to mozesz sie dochodzic tego w sadzie i prawdopodobnie wygrasz.

Tylko pytanie ile podniesie i czy Ci sie chce?

tu jest pies pogrzebany, bo jesli by się oplacalo to by moze sie chcialo, ale moze być z tym roznie

za kilkaset pln się nie opłaci jezdzic po sadach i tracic czas :(

tym bardziej ze pewnosci takowej nie masz nigdy, ze cos wskurasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bujam się od stycznia, i jeszcze ani jednego plna nie dostałem. Albo zaniżony kosztorys, albo korekta za przebieg. Napisałem ostatnie odwołanie w którym zaznaczyłem co było nie tak, i jeśli nie załatwimy sprawy polubownie to będę dochodził praw na drodze sadowej. ponad miesiąc temu i cisza, dzwoniłem tydzień temu nic nie wiedza jeszcze. A dodatkowo compensa przejęła benefie i mają brzydko mówiąc bu...l w dokumentach i nikt nic nie wiem. Początkiem kwietnia minie 90 dni.

Dodatkowo chcą podciągnąć szkodę na mieniu do szkody na pojeździe. Jedynie co ruszyło to miałem komisje lekarska co do szkody na zdrowiu.

Do brania kasy są pierwsi, i nic więcej ich nie interesuje.

Ale jak ktoś kiedyś mówił firmy ubezpieczeniowe nie są od tego aby ubezpieczać, tylko od tego aby zarabiać kasę.

Panowie w takich sprawach nie można odpuści bo oni na to liczą, nie poddawać się

Edytowane przez lukaszek13ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek zawsze w d...e j..any bedzie, dopoki sie troche z prawem nie zapozna, a tak na sucho to ciezko; zeby tak miec kogos znajomego, najlepiej prawnika, to by sie mozna bylo z nimi pobujac ...

a tak, wrak dzis pojechal na zlom, 1,5k pln do przodu + kasa wg pierwszej wyceny i po temacie;
pozdrawiam i dzieki za wszelkie komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zostało z niego sporo części sprawnych blacha, mechanika ,wyposażenie to mogłeś się dogadać ze złomiarzami i go odkupić za powiedzmy 2k,i sprzedawać na części.

Powtarzam,jeśli po własnym przekalkulowaniu by się to opłacało.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...