Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda w środku powróciła pomocy !


fixu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Nie mam już sił do tego... a mianowicie chodzi o to iż odkryłem że mam dużó wody w środku auta od strony pasażera.

Rozebrałem cały środek tunel, siedzenia, cała podłogę która tylko po stronie pasażera była cała mokra a w samochodzi stała woda i to sporo jej było ok 8cm doszłem do wniosku że woda dostawała się przez filtr powietrza kabinowego gdyż nie było osłony plastikowej na nim poprzedni właściciel nie dbał naj widoczniej.

Wymieniłem całe podszybie na nowe i całą obudowe filtra kabinowego. Po wysuszeniu wszystkiego lałem wode po szybie i nie było widać żadnego wycieku wody do środka. Od paru dni zauważyłem że dalej zaczeło robić się mokro w środku głównie z tyłu za pasażerem gdyż tam jest naj niższy punkt i tam się zbiiera głównie woda. dalej rozebrałem cały środek i dalej była woda sprawdziłem wszystko kanały pod aku były drożne i nie stałą woda gdy lałem po szybie nadal woda leciałą do środka sprawdziłem filtr kabinowy i nim nie leci cały suchy lecz stojąc przed maską od dtrny filtra kabinowego patrząc lekko w prawo zrobiłą się dziurka w zaślepce ale zaślepka nie jest z gumy tylko tak jak by naklejka ale org w kolorze lakieru auta lecz od wody troche odeszął i wyszło że jest otwór na śrube gdy go zatkałem juzwoda się nie dostawała wiec zatkałem dziurkę i wszystko skręciłem do kupy lecz dziś nadal jest woda i nie mam pojęcia którendy może się dostawać a dostaje się:

leci pod schowkiem gdy zdejmiemy schowek to centralnie na prost leci ciurkiem woda pytanie teraz jakim cudem ona się tam dostaje ?

Nie mam juz do tego sił ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szyber masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany juz. Uporałem się z tym sam.. Nie mam szyber dachu. Przyczyna leżała gdzie indziej. Jak zdejmiemy podszybie koło filtra kabinowego stojąc przed maską lekko po prawej stronie od tego filtra jest zaślepka org naklejona i pomalowana na kolor samochodu. Połowa się ukruszyła i mała dziurka na śrubę była na wierzchu. Gdy padał deszcz dostawał się właśnie tą dziurką do środka. Po załataniu problem raz na zawsze znikną ! :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czy takie cuda tylko w twoim aucie czy w każdym b6? Chodzi o tą zamalowaną naklejke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym na pewno. Cięzko ją tak rozpoznać bo jest w kolorze auta zrobiona takie kółeczko przyklejone. Ale to jak by naklejka a jak by szpachla coś w tym stylu tyle że org oczywiście


jak by ci to wytłumaczyć dokładni to się znajduje obok filtra po jego prawej stronie na najwyższym punkcie czyli na wyskokości filtra kabinowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2016 o 23:23, fixu napisał:

problem rozwiązany juz. Uporałem się z tym sam.. Nie mam szyber dachu. Przyczyna leżała gdzie indziej. Jak zdejmiemy podszybie koło filtra kabinowego stojąc przed maską lekko po prawej stronie od tego filtra jest zaślepka org naklejona i pomalowana na kolor samochodu. Połowa się ukruszyła i mała dziurka na śrubę była na wierzchu. Gdy padał deszcz dostawał się właśnie tą dziurką do środka. Po załataniu problem raz na zawsze znikną ! :banan:

Mialam dokładnie ten sam problem. Tylko z tym że u mnie zaślepka była cała tylko poprostu puściła i nie trzymała. Problem rozwiązany i już się woda do środka nie dostaje :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...