Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła led raz świecą, a raz nie.


arbisko

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2017 o 15:41, resiak82 napisał:

Witam. Dzisiaj podczas jazdy zapalił mi się błąd przepalonej żarówki. Okazało się, że nie pali się led przedni lewy. Po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownie paliło się już normalnie. Na VCDSie wyskoczył błąd 02895 - Suply Voltage for Led Module for DRL and Parking Light; Left

012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent

Gdzie może tkwić problem? Miał ktoś z kolegów podobną sytuacje?

Witam kolego możesz napisac  co było przyczyną, bo od tygodnia mam ten sam problem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 08:01, maniekkg napisał:

Witam kolego możesz napisac  co było przyczyną, bo od tygodnia mam ten sam problem . 

Nie mam pojęcia co było przyczyną. Po kolejnym odpaleniu auta wszystko wróciło do normy i do dzisiaj się już to nie powtórzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:hi:, u mnie w ciągu 2 tygodni juz kilka razy :kwasny: w weekend podłącze kompa zobaczę jaki błąd pokazuje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki ze odgrzewam kotleta, ale rozwiązaliście problem z ledami? U mnie pojawił się ten problem gdy aktywowałem w vcds światła dzienne drl. Mianowicie tylko lewy Led czasami gasnie i wywala błąd spalonej żarówki. Odpalę jeszcze raz auto i wszystko wraca do normy na jakiś czas. Gdy używałem ledow przekręcając pokrętło wszystko było ok. Znalazłem gdzieś na forum aby sprawdzić kostki po lewej stronie przy pedałach bo mogą być zawilgociale przez wodę. Może macie jakieś inne rozwiązania? Bo ewidentnie jest to problem z drl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...