Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką kamerkę sportową polecacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was używa jakiś kamerek sportowych ?

Chciałbym cos zakupić do max 500 zł, co polecacie ? Jakies SJCam czy raczej słabsze go pro ?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Miałem SJ4000 byłem bardzo zadowolony, po czym jak spadła koledze odkupił ją i nadal kręci.

Ja kupiłem teraz S50, podobna lecz z pilotem. Wcześniej mi brakowało tego gadzetu. Kręci bardzo podobnie.

Na youtube masz wiele filmików porównawczych.

Pzdr.

Edytowane przez Rychoo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was używa jakiś kamerek sportowych ?

Chciałbym cos zakupić do max 500 zł, co polecacie ? Jakies SJCam czy raczej słabsze go pro ?

Dzięki.

ja mam też jak kolega wyżej SJ4000. Mi starcza. Jak by padła pewnie szukałbym sj5000 u majfendów.

Jak chcesz zobaczyć jak kręci odezwij się na PW podeśle link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest Xiaomi Yi. NA Youtube jest trochę filmów porwónujących do GoPro 4. W sklepie gearbest.com jest obecnie promocja i na kod: EDYICAM jest rabat .Ostatecznie kosztuje $68.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, miałeś to Xiaomi ? Rzeczywiście wygląda fajnie i cena super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy ma. Oglądałem i bawiłem się. Wygląda solidnie, dostępne jest mnóstwo akcesoriów. Myślę że w tej cenie niczego lepszego nie znajdziesz. Producent też już sobie jakąś markę wyrobił, także wszystko wydaje się spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ActiveCam 3.2 super, mnostwo akcesoriów. Nakreciłem nią jeden trip i dala rade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Xiaomi, jak ktoś też będzie szukał to dajcie znać, trochę się obczytałem więc jakby coś będę mógł pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xiaomi YI, co prawda jeszcze jej nie użyłem, a leży już kilka miesięcy :grin: Jak dla mnie jedynym minusem jest brak wyświetlacza, wszystko robisz przez telefon.

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej prawie każda miała problem z ostrością, trzeba ją rozebrać i pokręcić obiektywem, nic trudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem Sjcam sj4000 wifi i powiem tam obraz jak najbardziej na plus, a za***isty wielki minus to nagrywanie dźwięku normalnie P O R A Ż K A ale tak to wszystko na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem Sony SONY HDR-AS20 bo dużo się szwędam po górach dokupiłem drugą baterię firmy Newell za jakieś marne grosze i nie widzę dużej różnicy na niekorzyść w stosunku do oryginału. Kamerka ma stabilizację cyfrową ale zawęża trochę pole widzenia dlatego z niej nie korzystam ale w tej cenie generalnie po roku używania uważam, że to był dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...