Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja turbosprężarki Audi a3 tdi


Grzesiek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Wolińskiego odradzam.

Moze używke lepiej?

Ja się poznałem na regenerowanej i dwóch kolegów tez W a3 i w golfie. Po roku wymiana na używke w dobrym stanie.

Jak chcesz regenerować to zapytaj w Diseltechnika?

Edytowane przez Herdas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić uzywke to tez ryzyko bo nie wiadomo jak długo pośmiga a wyłożyć 1000zl na regenerowana to w sumie też ryzyko

Edytowane przez Grzesiek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby po regeneracji dostajesz 12miesiecy "gwarancji" z uzywkami mozesz sie umowic na gwarancje rozruchową ja na obecna dogadałem sie z gosciem na 21dni i lata ładnie.

regenerowana przeładowywała i po roku zaczeła dosłownie wylewać olej.

'

po regeneracji od razu hamownia i logi mowie po swoich doswiadczeniach. zawsze mozesz oddac na ta "gwarancje" ale firma zasłoni się tym ze złe przebiegł montaż turbosprężarki, nie odpowiedni olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie gdzie w lublinie lub okolicach zamoscia mozna wyważyć wklad turbo -koras?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Może ktoś polecić gdzie oddać turbosprężarke do regeneracji

Reampoland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ertech. Klubowy Kolega Nosfer się tym zajmuje :wink:

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety w moim Audi a4 b6 tez zbliża sie regeneracja turbiny;//

W poprzednim samochodzie passacie oddałem do okolicznego mechanika,mowił ze ma gdzies znizki w lbn i wszystko bedzie git,faktycznie było może kilka dni i turbo zaczeło przeładowywac,samochód nawet tracił moc bo jakis czujnik cały czas sie przepalał;//

Audi serwisuje u innego mechanika ( tamten niesamowicie podniósł ceny) i ten również mowi zebym oddał mu do regeneracji,nie jestem do konca przekonany czy to jest dobry pomysł.Co o tym myslicie?

Możecie mi jeszcze kogos polecic w lbn lub okolicach oprocz dieseltechnik?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy mi robili w Ream i była lipa. Puszczało gdzieś olej bo dymiło jak powalone. Momentami to auto z tyłu znikało jak ruszałem ze świateł. Nie poradzili sobie ze zrobieniem tego. Włożyłem używkę i problem zniknął od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Może ktoś polecić gdzie oddać turbosprężarke do regeneracji

Zdecydowanie polecam Bosch Service u Pawlika http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl mają autoryzację Melett, a to gwarancja oryginalnych części i dobrego wyważenia i ustawienia zmiennej geometrii. Co o cen też jest przyzwoicie za uszczelnienie i łożyska jest 400 zł. Można robić wysyłkowo mój mechanik tylko u nich robi.

Edytowane przez Limko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reampoland mogę polecić, wozimy turbiny z firmy i zawsze jest ok, a zrobili już kilkadziesiąt sztuk. Tyle że ni są jacyś "atrakcyjni cenowo" Ja osobiście mogę jescze polecić TurboSpec ale to nie nasze województwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...