Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Jak zdemontować osłone słupka


lukas551

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jak zdemontować czarną plastikową osłone słupka bocznego?


4da87d5ab2b7ccacdf158cda48f7387c.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. musisz wypiąć dół górnej osłony słupka która jest nad ta osłoną- aby to zrobić trzeba ja mocno pociągnąć do siebie jest na zatrzaskach, nie trzeba wypinać całej osłony, wystarczy sam dół
  2. później musisz demontować plastikową osłonę przedniego progu- trzeba ja mocno pociągnąć do góry też jest tylko na zatrzaskach, wystarczy wypiąć ją tylko z kilku zatrzasków od strony słupka
  3. jak to masz zrobione to tą osłonę przesuwasz do góry i wychodzi bardzo łatwo
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dokładną rozpiske :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam następny temat.

Punkt 1 zrobiłem tak jak opisałeś chociaż myślałem że zaraz mnie szlag trafi. Ale mniejsza z tym.

Punkt 2. No i się zaczęły problemy. Zdemontowałem przednią plastikową osłonę , łapę to plastikowe dziadostwo i ani drgnie... Na pewno nie trzeba demontować tylnej osłony progu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrekekm napisał:

Odświeżam następny temat.

Punkt 1 zrobiłem tak jak opisałeś chociaż myślałem że zaraz mnie szlag trafi. Ale mniejsza z tym.

Punkt 2. No i się zaczęły problemy. Zdemontowałem przednią plastikową osłonę , łapę to plastikowe dziadostwo i ani drgnie... Na pewno nie trzeba demontować tylnej osłony progu ? 

Nie, nie trzeba ale przy łączeniu tej osłony z tylną osłona jest jeszcze jeden metalowy zatrzask, trzeba do góry pociągnąć ta osłonę słupka na łączeniu z tylną osłoną progu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę chwilę czasu to spróbuje po raz drugi.. Tylko ja dzisiaj to szarpałem z całej siły w każdym możliwym kierunku i nic..

Edytowane przez piotrekekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę chwilę czasu to spróbuje po raz drugi.. Tylko ja dzisiaj to szarpałem z całej siły w każdym możliwym kierunku i nic..
Nie szarp w każdym kierunku tylko do góry.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kdawid napisał:

Nie szarp w każdym kierunku tylko do góry.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Chciałem to rozebrać z kolegą i ciągnęliśmy w 2 osoby do góry i nic...  Czujnik mam już w domu to niedługo druga próba rozebrania słupka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, piotrekekm napisał:

Chciałem to rozebrać z kolegą i ciągnęliśmy w 2 osoby do góry i nic...  Czujnik mam już w domu to niedługo druga próba rozebrania słupka

to cos źle robicie. czasem faktycznie trzeba mocniej szarpnąć ale to nie siedzi az tak mocno żeby nie dało sie tego zdemontować, tam jest jeden metalowy zatrzask który tak samo wchodzi w próg jak zatrzaski osłony przedniego progu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2016 o 17:48, kdawid napisał:

 

 

 

 

  1. musisz wypiąć dół górnej osłony słupka która jest nad ta osłoną- aby to zrobić trzeba ja mocno pociągnąć do siebie jest na zatrzaskach, nie trzeba wypinać całej osłony, wystarczy sam dół
  2. później musisz demontować plastikową osłonę przedniego progu- trzeba ja mocno pociągnąć do góry też jest tylko na zatrzaskach, wystarczy wypiąć ją tylko z kilku zatrzasków od strony słupka
  3. jak to masz zrobione to tą osłonę przesuwasz do góry i wychodzi bardzo łatwo

Dzięki kolego za opis,bo bez niego nigdy bym tego nie ściągnął.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2016 o 17:48, kdawid napisał(a):

 

 

 

 

  1. musisz wypiąć dół górnej osłony słupka która jest nad ta osłoną- aby to zrobić trzeba ja mocno pociągnąć do siebie jest na zatrzaskach, nie trzeba wypinać całej osłony, wystarczy sam dół
  2. później musisz demontować plastikową osłonę przedniego progu- trzeba ja mocno pociągnąć do góry też jest tylko na zatrzaskach, wystarczy wypiąć ją tylko z kilku zatrzasków od strony słupka
  3. jak to masz zrobione to tą osłonę przesuwasz do góry i wychodzi bardzo łatwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...