Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko co powinienem wiedzieć o głośnikach do a4 b5 front


maf10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam uszkodzony głośnik z przodu z prawej strony (od kierowcy). Przy bassie pierdzi i pewnie membrana jestu uszkodzona czy cos w tym stylu. Chciałbym zakupić jakieś nowe porządne głośniki na miejsce starych które są umiejscowione w drzwiach . Pytanie brzmi jakich informacji powinienem być świadom przy kupowaniu nowych głośników ?
Nie mam wersji bose tylko zwykłą.
Jakiej firmy najlepiej kupić głośniki . chciałbym max 150-200 zl wydac. peiying? moze JBL ? a moze po prostu ori ? Chciałbym jakieś fajne. i jakich informacji powinienem sie dowiedzieć ?
jestem póki co zielony ogólnie w temacie car audio takze prosze o pomoc :) mile widziane jakieś linki z aukcjami różnych głośników :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam uszkodzony głośnik z przodu z prawej strony (od kierowcy). Przy bassie pierdzi i pewnie membrana jestu uszkodzona czy cos w tym stylu. Chciałbym zakupić jakieś nowe porządne głośniki na miejsce starych które są umiejscowione w drzwiach . Pytanie brzmi jakich informacji powinienem być świadom przy kupowaniu nowych głośników ?

Nie mam wersji bose tylko zwykłą.

Jakiej firmy najlepiej kupić głośniki . chciałbym max 150-200 zl wydac. peiying? moze JBL ? a moze po prostu ori ? Chciałbym jakieś fajne. i jakich informacji powinienem sie dowiedzieć ?

jestem póki co zielony ogólnie w temacie car audio takze prosze o pomoc :) mile widziane jakieś linki z aukcjami różnych głośników :) Pozdrawiam

Przyłączam się do prośby kolegi. Z wyjątkiem tego, że z prawej strony (od PASAŻERA) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu z takim budżetem bawić się w nowe. Ja bym szukał ori lub inwestował kilkadziesiąt złotych wiecej i wtedy dystans + 16-stki w przód ew dalej maty w drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym radiu i tak nic nie osiągniesz, najlepiej to kupić używkę i brać się za wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was zdecydowałby się wymienić głośniki na 13" nie zapomnijcie dokupić dystansów montażowych ponieważ oryginalne głośniki są montowane na 3 śruby. Na allegro zestaw kosztuje +/- 20 zł. Ale tak jak mówią koledzy wyżej, lepiej jest wygłuszyć drzwi i wstawić 16".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, również mam taki sam problem. Ostatnio pierdział tylko z lewej strony a od pewnego czasu pierdzą dwa. Mam u siebie zamontowane fabryczne głośniki Blaupunkta i tutaj mam pytanie czy warto kupić takie same używki ew. bose albo dobrać nowy głośnik o tych samych parametrach?

Jeszcze mam pytanie czy ewentualnie głośniki z nowszych modeli audi podeszły by i dawały by rade pod fabryczne Symphony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś slyszal moze o regeneracji głośników? Moj bose zaczal "charczec" i pierdziec poki co jeden glosnik od strony kierowcy. Co ciekawe czasami jak jest cieplo to mniej slyszalne najgorzej rano gdy w aucie jest ok 6 stopni. Zastanawiam sie czy reanimowac bose czy to calkiem wywalić i rezac caly system od nowa. Jednostki nie chcialbym zmieniac bo wazna jeat dla mnie spójność na desce, wiec pewnie z navi plus sie wiele nie wykrzesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem raz zawieszenia górne w głośnikach "home audio", efekt jak nowe, więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...