Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8 D2 polift AQH quattro by Path


Path

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki spalanie Ci wychodzi?

To zależy. W trasie przy średniej prędkości 120-140 km/h spala około 15 litrów gazu. W mieście jak masz ciężką nogę to może wziąć 20-30 litrów gazu.

Jeżeli chodzi o komputer to średnie spalanie na benzynie waha się między 14 a 16 litrów :) Ogólnie nie jest źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem już furce podziemny garaż także będzie miała daszek nad głową :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Obadam na żywo na najbliższym spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Obadam na żywo na najbliższym spocie :)

Przemo, spokojnie zobaczysz, teraz to się relaksuj na stoku ;)

Edit. 11/03/2016

No i wpadła dziś paczka od Dzika ;) Szczerze polecam zaopatrywać się u niego, ja zawsze będę :hi:

cjl4orwh.jpg

A tu zdjęcie mordzi , blachy zdjęte, jutro zakładamy nowe ^_^

jrx7tjy9.jpg

Edit. 18/04/2016

Troszke czasu minęło także wrzucam świeże info ( fotki może potem :P )

Dziadek wjechał mi w prawą tylną część przez co zderzak, dokładka, czujnik, lampa oraz tylny błotnik są do naprawy/wymiany. Dziś powinien być kosztorys, oby rzetelny ;)

Dziś skończyły się klocki z przodu także na pokład wlatuje zestaw od Ate. Czekam na dostawce z inter carsu :) Przy okazji pomalujemy zaciski na czerwony :naughty:

Edytowane przez Path
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL to dobre powody finansowe [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robie :P Mam plan awaryjny więc eski nie sprzedaje, ale dzięki za przypomnienie, bo zapomniałem zakończyć ogłoszenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robie :P Mam plan awaryjny więc eski nie sprzedaje, ale dzięki za przypomnienie, bo zapomniałem zakończyć ogłoszenia :P

Cześć a co się stało że ska była na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się rozmyślił i chciał sprzedać to daj cynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się rozmyślił i chciał sprzedać to daj cynka.

o to to. Też biere :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk od Fusso jednak daje rade :)

6py9bgvo.jpg


UPDATE 25.07.2016.

Jakiś czas temu na warszawskim spocie padła diagnoza, że nie chodzi mi jeden 'gar'. W związku z tym były 3 opcje kto jest winowajcą : świeca, cewka lub uszkodzony zawór przez co nie ma wystarczającej kompresji. Telepało silnikiem i wyskakiwał błąd prawej poduszki silnika.

Trzeba było się wziąć za to jak najszybciej, bo dla silnika nie było to zdrowie -_- Zaopatrzyłem się więc w nowe świece oraz jedną cewkę :

x7r5be3c.jpg

No i trzeba było wziąć się za robotę :

l5mo3m3z.jpg

lo77v8ui.jpg

c7mtivo8.jpg

Z prawej strony było mniej miejsca :kwasny:

dm6hxl94.jpg

stqe8676.jpg

No i skończone.. :decayed: Osłon nie zakładałem, bo i tak chce poczyścić wszystko. Kiedy indziej wpadną z powrotem :grin:

9s6rsady.jpg

A teraz małe porównanie stare vs. nowe :

gs7eci6z.jpg

Jak się potem okazało wszystkie tłoki chodziły, cewki sprawne, a winowajcą jest prawa poduszka silnika tak jak sądziłem od samego początku.

Silnik odżył po wymianie świec, także jestem zadowolony z całej operacji :decayed: Przy okazji sprawdziłem filtr powietrza i nadaje się już do wymiany, także od razu razem z nim wymienię też kabinowy.

Niestety poduszka silnika nie występuje w zamienniku, a jej koszt detaliczny w ASO to 1000 zł, więc............odkładamy kasę.. :thumbdown:

Edytowane przez Path
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poduszka silnika nie występuje w zamienniku, a jej koszt detaliczny w ASO to 1000 zł, więc............odkładamy kasę.. :thumbdown:

Sprawdź na getem.pl będzie trochę taniej. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej nie wylaną używkę ? też polata 50tys i wiecej jak nie jest mocno zmeczona a zaplacisz 1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do siebie używki nie znalazłem, a co dopiero do AQH. Ale warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AQH jest jedna na allegro za 250 zł, ale w takim przypadku wole zakupić nowe, niż po jakimś czasie ponownie to robić. Na szczęście handluje ori częściami do grupy VW, także mnie poducha będzie o wiele mniej kosztować, ale zawsze to ponad 5 stówek.

Teraz czekam na filtr powietrza i na urlopie sobię wymienię, bo aktualny już nadaje się do wymiany. 5 dych za knechta to nie jest jakaś wygórowana cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...